DAJ CYNK

Smartwatche z dostępem do sieci coraz popularniejsze

19.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2495

Ważne 1

0

Z raportu Canalys wynika, że pomimo krótkiej obecności na rynku inteligentne zegarki z gniazdem na kartę SIM stają się coraz popularniejsze.

Z raportu Canalys wynika, że pomimo krótkiej obecności na rynku inteligentne zegarki z gniazdem na kartę SIM stają się coraz popularniejsze.

W 2016 roku na rynek ma trafić 7,5 mln smartwatchy z gniazdem na kartę SIM. Rok 2017 ma być najlepszym pod względem sprzedaży tego typu urządzeń. Swój udział mają w tym mieć wszystkie trzy, największe platformy - Android Wear w LG Watch Urbane 2nd Edition LTE, iOS w nowym Apple Watch (który ma obsługiwać łączność komórkową) i Tizen w Samsungu Gear S2 classic 3G/4G.

Do 2020 roku liczba sprzedawanych co roku zegarków obsługujących łączność komórkową ma wzrosnąć do 53,6 mln.

Źródło tekstu: cellular-news; wł

Tagi: smartwatch
Komentarze
Zaloguj się
19. ~
0

2016-07-19 18:46:29

@5 a szybki internet też macie? i mówię o prędkości powyżej 30mb/s na mobilu ;)

Odpowiedz

18. ~Thunder
1

2016-07-19 15:36:26

@7 Jak najbardzie nikt nas nie zmusza do kupna, natomiast zgadzam się z kolegą Tomecek w 100%.

Odpowiedz

17. ~pabloki
1

2016-07-19 15:34:29

14ciekawe kiedy dostaniesz raka nadgrstka od PEM ze smartzegarka.

Odpowiedz

16. ~pabloki
0

2016-07-19 15:32:40

15 to gadaj do zegarka słuchając brzęczącego głośniczka. sprawdzaj pogodę mając smartfon w kieszeni. zegareczek tez musisz naladowac. napiszesz sms na tym zegareczku? ale frajer zapłaci klkaset zł za taką mozliwośc. potem smartwatche będą miąły kamery. przecież trzeba przyzwyczaić ludzi do śledzenia i pozyskiwać wiedzę o ich zachowaniach by zapewnic lepsze dostaosowanie rynku do ich potrzeb.

Odpowiedz

15. ~Adam X
0

2016-07-19 15:20:43

@13 - przecież ten news jest o samodzielnych smartwatchach, do których smartfon nie jest Ci potrzebny.

Odpowiedz

14. ~
0

2016-07-19 15:17:44

@13 Kolejny tęgogłowy z pleja. Nie potrzebujesz, nie kupuj a nie oceniaj kupujących.

Odpowiedz

13. ~pabloki
0

2016-07-19 14:48:38

ktoś kto to kupue jest kompletnym idiotą. telefon w kieszeni , ewentualnie 2 metru dalej zegareczek wibruje a tam sie pkazuje :kasia dzwoni i człowiek leci odebrać . wczęsniej za taka możliwośc zapłacił conajmniej kilkaset złotych. kompletnie bez sensu.

Odpowiedz

12. ~Punk
0

2016-07-19 14:32:45

Jeszcze nikt na świecie nie wymyślił smartwatcha który by spełnił moje oczekiwania, dlatego mam tylko smartfona i nie zamierzam kupować kolejnej bezsensownej zabawki która potem i tak w kąt poleci.To samo jest z tabletami, jakby był kumaty tablet z Windows który by mi zastąpił laptopa to może bym się skusił na taki sprzęt, a tak wole mój 14 i 15 calowy laptop na którym coś widzę niż tablet do którego muszę brać lupę by na nim widzieć.

Odpowiedz

11. TomecekGD
0

2016-07-19 14:18:00

@10 wszystkie te rzeczy w samochodzie robię na smartfonie. Smartwatch jest do nich nie potrzebny. Co do biegania, to wolę kupić pokrowiec za 15 zł na smartfona i przyczepić go sobie do ramienia, niż wydawać kilkaset złotych na smartwatcha.

Odpowiedz

10. ~Adam X
0

2016-07-19 13:41:19

@7 - np. jadąc samochodem. Maili czy sms/''ów się nie czyta i inie pisze. Je się słucha i dyktuje 9bez odrywania rak od kierownicy). Googla też zwyczajnie pytasz o to co Cię interesuje, a on ci odpowiada. Nawet nawigacja w mieście kieruje Cię strzałkami i wibracją, i.t.d.Cały urok w tym że idąc na spacer, pobiegać, popływać czy na plażę nie bierzesz smartfona. :)

Odpowiedz

-1

2016-07-19 13:40:17

Nikt nie nie zmusza, tylko wyrażam swoje zdanie. Zapomniałeś też napisać do czego innym smartwatch jest potrzebny.

Odpowiedz

8. ~
2

2016-07-19 13:21:41

@7 A zmusza cię ktoś do kupna? Tobie niepotrzebny a innym potrzebny.

Odpowiedz

-1

2016-07-19 13:04:12

Do dziś nie wiem, po co mi taki smartwatch. Mam kupować zegarek za kilkaset/kilka tysięcy złotych tylko po to, aby mieć na nim powiadomienia z telefonu? Przecież i tak będę miał przy sobie telefon, bo przecież nie będę rozmawiał przez zegarek (lol) czy pisał smsów na zegarku. Tak samo jak nie będę przeglądał stron internetowych na zegarku, czy korzystał z bankowości mobilnej na zegarku. Całkowity bezsens.

Odpowiedz

6. ~Adam X
0

2016-07-19 12:38:46

Odkąd mam LG urbane 2 (z kartą Virgin free) to się zastanawiam jak wcześniej mogłem funkcjonować ze zwykłym smartwatchem który musiał być sparowany ze smartfonem. Te z autonomiczną łącznością dopiero maja sens.A jak ktoś sobie chce spróbować to na allegro zaczynają się takie od 70 zł. :)

Odpowiedz

5. ~Hotelarz
-3

2016-07-19 12:16:43

@4 Awarie też macie? Akurat Play ma najlepszy zasięg na wsiach nie wiem jak w miastach.

Odpowiedz