DAJ CYNK

Raport IMM: w sierpniu najwięcej na reklamę wydał Plus

10.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 615

Ważne 2

0

Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe w sierpniu 2018 roku w wybranych branżach: farmaceutycznej, handlowej, finansowej, telekomunikacyjnej i motoryzacyjnej. Firmy telekomunikacyjne wydały w tym czasie na reklamę 45,3 mln zł, co stanowi 7% wydatków reklamowych wszystkich wymienionych branż.

W sierpniu branża telekomunikacyjna najchętniej reklamowała swoje produkty w telewizji, podobnie jak branża finansowa i farmaceutyczna. Najmniej, ponownie, wydano na reklamy w prasie. Spośród firm telekomunikacyjnych, największe wydatki reklamowe w ubiegłym miesiącu poniósł Plus - 14,3 mln zł, znacząco wyprzedzając T-Mobile Polska (8,8 mln zł), Orange Polska (7,8 mln zł) i innych.


Firmy telekomunikacyjne w sierpniu najchętniej reklamowały oferty na abonament (32%). Na kolejnych miejscach w zestawieniu znalazły się sieci komórkowe, oferty na kartę i telewizja cyfrowa.

Źródło tekstu: IMM

Komentarze
Zaloguj się
4. mkkot
0

2018-09-11 12:08:11

Luin, no jakże się nie da? Nawet na PKP się dało. Równolegle z https://tlp.is/pevytn działa https://tlp.is/pevytn

Odpowiedz

3. ~gość
0

2018-09-10 14:27:19 host: user-18(...)rnet.pl

A ja dziś byłem na telixie i czytam ,czytam i na chwilę odszedłem od ekranu potem patrze gdzie sie podziały komentarze , jakiś inny wygląd newsów , myślę telepolis poprawili . Po chwili dotarło do mnie że jestem dalej na telixie . Wszystko przez ten czarny header. Ale wiecie jakie to dziwne uczucie ? Myślę jest jest , w końcu dopracowali telepolis , jak szybko . A tu niespodzianka to inny serwis.

Odpowiedz

2. ~gość
0

2018-09-10 14:00:49 host: user-94(...)rnet.pl

Tak nie w temacie, ale muszę to napisać. Nowa odsłona serwisu telepolis jest straszna, wielkie grafiki, przesuwający się pasek ze starymi artykułami, panujący nieład. Aż nie chce się tutaj zaglądać. Wróćcie do starej wersji. :)

Odpowiedz

1. LuiN
0

2018-09-10 14:05:13

Kurcze, nie da się już. Ale jeszcze duuużo pucowania przed nami i będzie ślicznie oraz szybko wszystko działać. Cierpliwości :)

2. ~gość
0

2018-09-10 14:18:08 host: user-94(...)rnet.pl

zapomniałeś luin dopisac iż wszystko to ,czyli te krowiaste grafiki , pasek z nieaktualnymi artykułąmi , zamęt , brak szacunku dla głosów czytelników i totalna krytyka (moze z promil osób napisął ,że chce tych zmain) to jest na nasze życzenie i po to żeby telepolis.pl było lepsze. tak, ale dla kaski z reklam.

3. ~gość
0

2018-09-10 14:31:16 host: user-18(...)rnet.pl

LuiN chyba pucowania przez prezesem że będzie dobrze. Że będzie działać? Co z tego jak brak czytelności . Układ graficzny jest do niczego.

1. ~gość
0

2018-09-10 13:35:04 host: user-18(...)rnet.pl

Plus głownie wydaje w w swojej tv , można uznać że to nie wydatek tylko przełożenie z kieszeni do kieszeni.

Odpowiedz