DAJ CYNK

Pytel: duże prawdopodobieństwo "wywrócenia aukcji"

10.03.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 4443

Ważne 4

2

Istnieje ryzyko, że składane oferty mogą osiągnąć zbyt wysokie poziom - powiedział agencji Bloomberg cytowanej przez rpkom.pl Wojciech Pytel, członek rady nadzorczej Polkomtela.

Istnieje ryzyko, że składane oferty mogą osiągnąć zbyt wysokie poziom - powiedział agencji Bloomberg cytowanej przez rpkom.pl Wojciech Pytel, członek rady nadzorczej Polkomtela.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 13. dniu.

Jak dodał, jego zdaniem istnieje 75-procentowe ryzyko, że aukcja wywróci się. Prezes UKE Magdalena Gaj oceniła natomiast, że takiego zagrożenia nie ma, ponieważ licytujący zachowują się w racjonalny sposób i chcą zbudować sieć.

Zobacz: Nowohoński: wszystkie trzy scenariusze LTE po aukcji wciąż możliwe.

Źródło tekstu: Bloomberg, rpkom.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. Tuldor88
1

2015-03-10 18:12:27

Ok, teraz sie juz wszystko wyjaśniło:

Odpowiedz

16. Tuldor88
0

2015-03-10 17:18:48

Wiem Witku że to Jego słowa a nie Wasze :) Ot wydają mi się na tyle dziwne, że ciekaw jestem innej interpretacji... zastanawia mnie też że takiego pytania nie zadano podczas udzielenia tego krótkiego /''wywiadu/''.

Odpowiedz

15. ~
0

2015-03-10 17:05:00

A chciałbym przypomnieć, że w Czechach regulator przerywał aukcje, bo ceny były zbyt wysokie, ciągle podbijane, to pewnie ma na myśli Pytel.

Odpowiedz

14. ~
1

2015-03-10 17:01:35

Gaj już nie raz zapewniała o wielu rzeczach i wiemy jak to się skończyło.

Odpowiedz

13. ~bogie
1

2015-03-10 15:22:44

Jeśli ktoś wylicytuje w aukcji za wysoką kwotę i nie zapłaci to gdy przetarg zostanie powtórzony można go wykluczyć. Myślę, że jak dobrzy prawnicy przygotowali tą licytację to taki zapis się znalazł.

Odpowiedz

12. slawekt
1

2015-03-10 15:10:11

@11 Daj spokój, tak widocznie powiedział rozmówca rpkom.pl :-)

Odpowiedz

-2

2015-03-10 14:56:54

7). Witek, no przeczytaj mnie wreszcie :-D (nr 3).

Odpowiedz

10. ~orsey
0

2015-03-10 14:53:08

Wygląda na to że Plus/CP daje sygnał konkurencji że nie odpuszczą i będą licytować aż do wygranej

Odpowiedz

9. bogie
0

2015-03-10 14:47:40

Może to - jeśli przesadzicie , to będziemy licytować do końca, a potem unieważnimy aukcję ze względów proceduralnych.

Odpowiedz

8. ~
2

2015-03-10 14:47:18

czyżby Plusik zaczął trząść portkami? :-)

Odpowiedz

7. WitekT
0

2015-03-10 14:45:08

Tudor88: o to trzeba pytać autora słów.

Odpowiedz

0

2015-03-10 14:35:37

Witku, napisałbyć co ma oznaczać owo /''wywrócenie się/'' aukcji? Chyba po to aukcje są żeby wysokie ceny osiagać?

Odpowiedz

4. ~pabloki
-2

2015-03-10 13:53:56

powiedział to co pisałem już dawno i dalej tak twierdze. za dwa tygodnie aukcja nie będzie już miała sensu.

Odpowiedz