DAJ CYNK

Ponad 176 tys. numerów przeszło do P4 w 2Q2014

02.07.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 8932

Ważne 10

12

W II kwartale do P4 przeniesiono ponad 176 tys. numerów. P4 jest też jedynym operatorem, który miał w wymienionym kwartale dodatni bilans przenoszonych numerów.

W II kwartale do P4 przeniesiono ponad 176 tys. numerów. P4 jest też jedynym operatorem, który miał w wymienionym kwartale dodatni bilans przenoszonych numerów - informuje na blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

Jak pisze na swoim blogu, najwięcej numerów jest przenoszonych z Orange. Z kolei P4 opuściło mniej numerów niż w I kwartale, czyli mniej niż 55,2 tys. numerów.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: mnp p4
Komentarze
Zaloguj się
52. ~rrrr
-1

2014-07-07 10:01:36

Konczy mi się abo w Playu i chcę uciec (przenieść numer) gdzieś na "chwile" aż nie trafi się jakaś dobra oferta na abo , trochę rozmawiam na komórki (mało) i net by się przydał z 500Mb wystarczy. Rozważany był RMB ale odpadł bo aktywacja 49 zł i trzeba by zostać na dłużej żeby się opłacało został więc nju z rachunkiem lub virginmobile. I tu pytanie ma ktoś ten virgin lub miał ? Nie ma problemów z przenoszeniem do i od nich numeru ?

Odpowiedz

51. ~ARoo
2

2014-07-07 00:40:22

MAM KILKA NUMERÓW W PLAY .... NALEŻY IM SIĘ TO ...OFERTY O KROK PRZED KONKURENCJĄ .... A DODATKOWO ROAMING KRAJOWY ... NIE MA ZASIĘGU - ZMIENIAM OPERATORA A W CIĄŻ JESTEM W PLAY ... ŻYCIE JEST PIĘKNE !!!!

Odpowiedz

50. p2225
0

2014-07-06 10:00:20

@49mimo wszystko coraz więcej ludzi wybiera Play. cena jednak ma znaczenie zwłaszcza teraz, gdy każdy oszczędza jak może.

Odpowiedz

49. ~
-1

2014-07-05 17:47:46

@pawelec2225 Cena to nie wszystko. Play nie dorasta do pięt Tm czy Plusowi. To tak jak porównać Skodę do Mercedesa.Więc nawet gdy telefony są droższe w TM (ok 200zł - wow na 2 lata to wychodzi 10zł więcej miesięcznie) to i tak się opłaca wziąć TM czy Plusa niż pseudo Play

Odpowiedz

48. ~
0

2014-07-03 21:18:49

@1 skąd ta pewność?

Odpowiedz

47. p2225
0

2014-07-03 12:45:12

mix jest prawie bez limitu, bo nie ma nielimitowanych połączeń do innych sieci poza play/''em, ale za to jest dość korzystny pakiet minut, nielimitowany internet w lte i większy pakiet danych niż w T oraz pakiet złotówek (60 zł) na start. no i umowę mix/''a można skrócić wykonując nawet kilka doładowań kontraktowych w miesiącu. abo w T nie jest całkiem bez limitu, bo to by oznaczało, że internet też jest bez limitu.

Odpowiedz

46. ~Luk
0

2014-07-03 12:39:24

Oki masz rację są dwa mixy do wyboru. Nie zmienia to faktu, że nadal mówimy o ofercie MIX, a nie abonamencie bez limitu :-)

Odpowiedz

45. moldovva
0

2014-07-03 12:31:16

było 70% teraz już tylko ~50% nie wiem czy jest się z czego cieszyć jak tak szybko spada ich udział w MNP.

Odpowiedz

44. p2225
1

2014-07-03 12:23:25

@42w elastycznym jest 12/50 i 12/100, ale w zwykłym jest 24/50

Odpowiedz

43. p2225
-1

2014-07-03 12:21:25

@42w tym momencie mówisz o elastycznym mixie, a ja mówię o klasycznym mixie z telefonem

Odpowiedz

42. ~Luk
0

2014-07-03 12:18:51

@41 jesteś rzetelny jak fakty w tvn. Bo tego, że oferta jest 12/50 i 12/100 już nie dodałeś. Krótko mówiąc masz umowę za 50 zł na 36 doładowań. Faktycznie porównanie bardzo trafione :-)

Odpowiedz

41. p2225
-1

2014-07-03 12:00:37

@ 39,40Przykładowo: sony xperia E1 w t-mobile jest w tym Twoim abo za 59 zł, a w Play za 9 zł. Samsung galaxy trend plus: t- 99 zł, play - 39zł, Samsung galaxy core plus w t - 289zł, a w play lepszy galaxy core LTE - 239zł. Sony xperia z ultra: t-1359, play - 1169. wymieniać dalej?

Odpowiedz