DAJ CYNK

Polkomtel i CP złożyli zamówienie na kolejne GB z Midasa

28.03.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6322

Ważne 6

1

Cyfrowy Polsat i Polkomtel złożyli kolejne zamówienie na transmisję danych w sieci HSPA+ 900 MHz i LTE 1800 MHZ Midasa. Pierwszy zamówił 51 mln GB po 4,71 zł za GB, a drugi 306 mln GB po 4,71 zł netto za 1 GB. Polkomtel za swoje zamówienie będzie płacił miesięcznie około 35-40 mln zł bez względu na stopień jego wykorzystania.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel złożyli kolejne zamówienie na transmisję danych w sieci HSPA+ 900 MHz i LTE 1800 MHZ Midasa. Pierwszy zamówił 51 mln GB po 4,71 zł za GB, a drugi 306 mln GB po 4,71 zł netto za 1 GB. Polkomtel za swoje zamówienie będzie płacił miesięcznie około 35-40 mln zł bez względu na stopień jego wykorzystania.

W rezultacie przyjęcia przez Mobyland Zamówienia 3, łączna wartość zamówień i umów, złożonych i zawartych od 14. listopada 2013 roku włącznie, przez podmioty z Grupy Kapitałowej Midas w relacji z Polkomtelem, wyniosła 1,495 mld zł - napisał Midas w komunikacie dodając, że wartość ostatniego zamówienia wynosi 1,442 mld zł.

Źródło tekstu: Midas, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~xins
0

2014-07-29 16:08:23

@Kuzyn1920 ale nie rozumiesz, że przewalenie 1 GB nic ich nie kosztuje? kosztowało zbudowanie sieci ale już później ten nadajnik nie kosztuje więcej czy przewali 10gb czy 1mln gb w miesiącu...

Odpowiedz

13. ~Kuzyn1920
0

2014-03-31 11:25:53

@12 o_O tak 5 zł z Gb a On płaci za niego 4.71, Daj mu zarobić o.29 gr i wymagaj po 2 latach by infrastruktura sie rozwijała. FACEPALM

Odpowiedz

12. ~
0

2014-03-29 02:10:52

A dla Kowalskiego wciąż nie spadnie cena 1 gb poniżej 5 zł... Dla mnie normą będzie 1 zł za 1 gb w skali wydatków ok 30 zł / mc. Póki ceny nie spadną do takich, póty nie płacę darmozjadom...

Odpowiedz

11. kondzi
0

2014-03-28 17:41:13

kasę zbierają na częstotliwości 800...no bo skąd oficjalnie miałby ją mieć Midas?Zygmunt przekłada kasę z kieszeni do kieszeni, tak, żeby wszyscy to widzieli

Odpowiedz

10. ~LoL
1

2014-03-28 15:26:51

Sami od siebie kupują, czysty biznes :D

Odpowiedz

9. ~Internauta
0

2014-03-28 15:02:05

toNIEinterneToBIZNES!..

Odpowiedz

8. ~uke.rulez
0

2014-03-28 12:53:07

Midas to spolka gieldowa i musi wykazywac dobre wyniki, aby akcje na polecialy na pysk, bo wtedy kto mogl by zrobic wrogie przejecie jednej z cegielek imperium :P

Odpowiedz

7. ~p
0

2014-03-28 12:48:21

Trochę jak przekładanie z kieszeni do kieszeni, ale trzeba pamiętać ze midas buduje siec i musi mieć kase na to. Lepsze to niż kredyt

Odpowiedz

1

2014-03-28 12:08:18

@5 skarbówka go nie ruszy, ona jest mocna tylko wobec szarego kowalskiego jak może go ścigać o brakujące 1,98 z PIT/''a... przed milionerami trzęsie gatkami bo wie że takiego stać na dobrych adwokatów i jeszcze lepszych /''elastycznych księgowych/''...

Odpowiedz

5. bogie
0

2014-03-28 11:52:17

Jaja jak berety, Soloż jest jedynym akcjonariuszem? To jawne działanie na szkodę spółek Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Jeśli nie jest sam 100% udziałowcem wszystkich podmiotów, to prokuratura powinna się tym zająć. A jeśli nie jest - to chociaż skarbówka.

Odpowiedz

4. ~Rafaello
0

2014-03-28 11:46:10

Mogli kupić GB od Orange w taryfie tylko sim, taniej by wyszło:)

Odpowiedz

3. Morvius
-1

2014-03-28 11:36:22

nawet Zygmunt płaci za limity? :D lol

Odpowiedz

2. ~Johny11
2

2014-03-28 11:27:43

Transfer kasy z jednej spółki do drugiej.

Odpowiedz

1. ~
2

2014-03-28 11:17:41

Zygmunt kupuje od Zygmunta,już będzie z czego odliczyć podatek :)

Odpowiedz