DAJ CYNK

Play: Ponad 30% populacji w zasięgu LTE

12.05.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 52

Ważne 6

8

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play poinformował wczoraj na swoim blogu, że obecnie sieć własna LTE Play pokrywa ponad 30% populacji kraju.

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play poinformował wczoraj na swoim blogu, że obecnie sieć własna LTE Play pokrywa ponad 30% populacji kraju.

Wśród nowych miejscowości, które pozwoliły uzyskać takie pokrycie są: Jelenia Góra, Świnoujście, Biała Podlaska, Mikołajki, Bytów, Łeba, Jastarnia, Goleniów, Baniocha, Boguszów-Gorce, Dzierżążno, Grzybowo, Jelcz-Laskowice, Jeżów Sudecki, Kiełpino, Kobylanka, Kraśnik, Łazy, Łowicz, Maszewo, Milejów, Mrzeżyno, Mysłowice, Nowogard, Pajęczno, Parzęczew, Przybiernów, Psary, Rewal, Sianów, Skórcz, Skrwilno, Stepnica, Trzebiatów, Wsoła i Zakroczyn.

Kiedy dodamy wszystkie nowe miasta i miejscowości daje to nam 278 nazw. Są oczywiście bardzo duże, są też bardzo małe, ale to akurat uważam za bardzo fajny temat, że LTE to nie tylko luksus dla dużych aglomeracji - pisze Marcin Gruszka.

Źródło tekstu: Play

Tagi: LTE play
Komentarze
Zaloguj się
88. ~xy
0

2014-05-14 23:42:04

A tym razem co stało na przeszkodzie by mój komentarz tutaj pozostał? Naprawdę nie wiem o co chodzi - był jak najbardziej "na temat".

Odpowiedz

87. ~CAT
0

2014-05-14 09:37:50

Ponad 99% populacji* zostało wyruchanych przez play!!!! To jest prawdziwa statystyka.......*dotyczy klientów Europa Unlimited

Odpowiedz

86. Vincenzo
0

2014-05-13 14:51:19

LTE ma w Playu niestety jedna wade. Nie wiem jak oni montuja anteny w P4, ale 3G na 2100MHz zasiegowo dziala duzo bardziej stabilnie niz LTE na 1800MHz... Mozna podejrzewać, ze 3G jest na kazdym sektorze, a nawet mniej obciazone i dalej siejace na 1800MHz LTE niestety nie. Zwlaszcza, ze w LTE chyba nie ma efektu oddychania komorki znanego z 3G?

Odpowiedz

85. ~kalisz
0

2014-05-13 12:06:19

Tak samo w ponad 100tys Kaliszu jeszcze LTE nie ma. Ktoś wie kiedy włączą?

Odpowiedz

84. ~
0

2014-05-13 09:10:40

my w UK tez mamy LTE bez limitu a chodzi od 4Mbit do 8Mbit .

Odpowiedz

83. zakopane
0

2014-05-13 08:22:34

Oni dodaja WIOSKI bo ida na iloscA 100tysieczny Konin nadal bez LTE

Odpowiedz

82. ~PoleKs
0

2014-05-13 08:06:18

Przy takich ograniczeniach to właściwie żadne LTE

Odpowiedz

0

2014-05-12 22:34:07

@74 50 netto. W regulaminie nie doczytałem się żeby coś nie miało działać. Gdzie znalazłeś coś o niegwarantowaniu usługi. Napisz proszę bo otwieram oddział w miejscu gdzie ten dostęp by się najlepiej sprawdzał. I to właśnie w tych godzinach. Nadajnik LTE jest za oknem więc bajka by była.

Odpowiedz

80. ~he?
0

2014-05-12 22:14:15

Co mnie to interesuje jaka sieć, ważne jest tylko jedno ma być tanio i dobrze działać gdzie tego potrzebuję :) orange słabo działa na kartę play nie m zasiegu gdzie potrzebuje i tyle.

Odpowiedz

79. wlo
-1

2014-05-12 21:58:57

78. - a ja przez całe lata wysłuchiwałem, ze niekumaci zostają w trzech wielkich sieciach...

Odpowiedz

78. ~
0

2014-05-12 21:43:30

Play to teraz jedna z gorszych ofert więc tylko niekumaci tam idą. Jak ktoś potrafi liczyć, to wybiera konkurencjęPlay to teraz jedna z gorszych ofert więc tylko niekumaci tam idą. Jak ktoś potrafi liczyć, to wybiera konkurencję

Odpowiedz

77. ~
0

2014-05-12 21:33:32

75, może u ciebie jest 15Mb ale u mnie jest od 2 do 4 max 6Mb a zasieg 65% a Orange i TM smiga 20Mb, Plus Lte 25-40Mb wiec Play także nie jest stabilny. Spotkałem się ze stabilnym 15Mb ale u mnie akurat jest to nieosiągalne a nie sądzę, że tyle osób nagle siadło na lte play.

Odpowiedz

76. ~he?
0

2014-05-12 21:25:13

LOL normalnie działą ts3, przegladanie www i jakas malo wymagajaca gra na hspa+ w t-mobile. zero lagów pingi 40ms.

Odpowiedz

75. ~LTE_user
-1

2014-05-12 21:20:58

Mały update. Dla tych co mówia że LTE w playu chodzi jak HSPA u innych. Nieprawda. Tu 15mbit jest stabilne. Jest jeszcze druga istotna sprawa: pingi. Tutaj LTE wymiata. WorldOfTanks na LTE playa działa bardzo przyzwoicie mimo włączonego TS lub Skypa w tle. Życzę szczęscia na HSPA.....

Odpowiedz

74. ~tomaszk-poz
1

2014-05-12 19:55:37

@68. Ale nie gwarantują tej usługi - mogą w każdej chwili wylaczyc. I kosztuje 40PLN netto na miesiąc.

Odpowiedz