DAJ CYNK

Oświadczenie T-Mobile w sprawie decyzji UOKiK

16.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3839

Ważne 7

2

T-Mobile przesłał oświadczenie w sprawie decyzji UOKiK dotyczącej reklam oferty Smart XL.



T-Mobile przesłał oświadczenie w sprawie decyzji UOKiK dotyczącej reklam oferty Smart XL.

Treść oświadczenia zamieszczamy poniżej:

Celem kampanii, której dotyczy decyzja UOKiK, było rzetelne poinformowanie klientów o wszystkich warunkach promocji, niestety, przy jej realizacji z pewnością zabrakło troski o jasność przekazu. Serdecznie przepraszamy za to wszystkich klientów, którzy poczuli się wprowadzeni w błąd i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Od początku w pełni współpracowaliśmy z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumenta w celu wyjaśnienia sprawy oraz ustalenia odpowiedniej rekompensaty i w pełni wywiążemy się z naszych zobowiązań. Należy pamiętać, że rzecz dotyczy archiwalnej promocji, której od ponad 2 lat nie ma już w naszej ofercie.

Zobacz: UOKiK - reklamy T-Mobile wprowadzały w błąd

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile uokik
Komentarze
Zaloguj się
27. ~Czerwony 7.
0

2018-04-16 22:47:45

26). Honor się kończy, niedługo będzie można o nim poczytać już tylko w książkach (o ile i one przetrwają...)

Odpowiedz

0

2018-04-16 22:18:58

Wszyscy kłamią, więc my też możemy. Wszyscy żle zaparkowali, to ja też mogę. Wszyscy kombinują ja też. Ech ludzie.... gdzie wasz honor? Zamieniliście go na tanie wymówki i udajecie, że wszystko jest w normie.

Odpowiedz

25. ~
0

2018-04-16 21:23:13

Specjalnie dla @ 24. Crismon scenka z wojska:- Szeregowy Kowalski! Dzień służby poza kolejnością za to, że sikaliście do basenu gdy pluton był na pływalni!- Obywatelu plutonowy, przecież wszyscy sikali do basenu!- Tak, ale Wy sikaliście z trampoliny!A Era/T-Mobile pewna swojej bezkarności postępuje właśnie tak, jak ten szeregowy Kowalski!

Odpowiedz

24. Crismon
0

2018-04-16 20:58:21

@19 Guzik mnie interesuję czy mi wierzysz czy nie. A która reklama nie kłamie? W każdej są ukryte treści, które nie są pokazywane tak aby każdy zobaczył. Plus przecież też dostał karę od UOKiK-u za reklamę wprowadzającą w błąd. I co zrobili? Nic, zapłacili karę i sprawa się rozmyła. Możesz wylewać swój hejt na TM tu, śmiało bo mnie to mało insertuję. Chodzi mi tylko o to że TM jako pierwszy zrobił coś czego inny operator nigdy nie zrobił.

Odpowiedz

23. ~Czarny7
0

2018-04-16 20:55:14

@16) a z CaIlma kanarka:-D

Odpowiedz

22. ~Gość
-1

2018-04-16 20:26:40

Kto jest krystalicznie czysty niech pierwszy rzuci kamieniem... Macie innych operatorów - więc przestańcie jęczeć. Można sobie wybrać kto i jak Was... (kantuje).

Odpowiedz

21. ~
0

2018-04-16 20:24:56

plusowi powinni dopierdzielic 3x wiecej niz ostatnio, nadal fup działą. jak kupuje sie oferte jest szumny napis bez limitu prędkości po wyczerapniu pakietu ;)

Odpowiedz

20. ~
0

2018-04-16 19:45:57

18 - mieli dobrych prekursorów ( Goebels ), to korzystają z ich lekcji do dziś.

Odpowiedz

19. ~
1

2018-04-16 19:45:20

@ 13. Crismon: Piszesz, że nie jesteś pracownikiem T-M, ale nie bardzo mi się chce w to wierzyć, bo nie sądzę że ktoś może być aż tak naiwnym żeby sądzić, że ukazanie się kłamliwej w treści reklamy nastąpiło w wyniku niedopatrzenia.Używałem kart większości polskich operatorów, ale za wyjątkiem właśnie Ery/T-Mobile/''a, gdyż ile razy zainteresowałem się jakąś ich ofertą, zawsze okazywało się, że reklama zawierała ukryte kłamstwo!Najbardziej w pamięci zapadła mi telewizyjna reklama Ery, w której młody człowiek rezygnuje z kupna gazety za 1 zł po to, żeby za ten 1 zł kupić 1 minutę rozmowy w Erze. Istota oszustwa polegała na tym, że cena minuty rozmowy faktycznie kosztowała 1 zł, ale NETTO!

Odpowiedz

4

2018-04-16 18:42:14

Oni są niereformowalni... Kłamali, że odnowią Era Premia, kłamali, że Freeyah będzie ewolucją, kłamali, że u nich nie będzie celebrytów. Teraz znowu kłamią. Po drodze kary za loteterie sms, granie na czekanie i na koniec reklama z Leninem. Ciekawe jaki sposób wyłudzania znajdą za chwilę?

Odpowiedz

17. ~Kanał
0

2018-04-16 18:36:15

Znowu zapaprzancy telekomunikacyjni myślą, że przed nimi szara masa i stado baranów do dojenia! A oni przecież z pełna świadomością i premedytacją produkują patologiczne reklamy! Świadomie z premedytacją wprowadzają w błąd klientów! Kanalie!

Odpowiedz

16. ~Czerwony 7.
2

2018-04-16 17:59:49

15). Spoko, nawet się nie poznasz, jak Ci z wrony kruka zrobię - są bardzo podobne do siebie:-D

Odpowiedz

15. ~sumix
2

2018-04-16 16:55:53

Predzej z kruka zrobisz wrone niż z... t-mobile uczciwego operatora :D

Odpowiedz

14. ~Arko
0

2018-04-16 16:39:51

13 masz rację. No ale i tak się cieszę że nie sprzedają garnków :)

Odpowiedz

13. Crismon
-1

2018-04-16 16:30:00

@ 12 wprowadzała, już tego nie robi. Sprawa się tyczy reklamy z 2015 roku. Także czas przeszły :)

Odpowiedz