DAJ CYNK

Orange - rośnie liczba klientów nju mobile i FTTH

27.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 4874

Ważne 4

3

Po zaprezentowaniu wyników finansowych za II kwartał 2016 roku, rzecznik Orange przekazał informacje na temat klientów nju mobile oraz kilka ciekawostek na temat Internetu.

Po zaprezentowaniu wyników finansowych za II kwartał 2016 roku, rzecznik Orange przekazał informacje na temat klientów nju mobile oraz kilka ciekawostek na temat Internetu.

Na koniec II kwartału 2016 roku z oferty nju mobile korzystało 896 tys. klientów, z czego 301 tys. stanowią klienci abonamentowi. W ciągu ostatnich trzech miesięcy baza klientów nju wzrosła o 95 tys.

Jeśli zaś chodzi o Internet, to za pomocą światłowodów Orange korzysta z niego obecnie 39 tys. klientów. Zasięg LTE Orange dociera obecnie do 95% mieszkańców kraju (zasięg LTE 800 MHz do 51%), a zasięg 3G do prawie 100%. Obecnie już ponad połowa transmisji danych (53%) po sieci komórkowej odbywa się za pośrednictwem sieci 4G. Klienci abonamentowi w ciągu ostatnich trzech miesięcy przesyłali średnio 1,8 GB danych miesięcznie, a łączny transfer wszystkich klientów wyniósł 45,1 PB danych.

Źródło tekstu: Orange; wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~Rif
0

2017-03-14 22:25:33

Osobiście posiadam oferty NJU Mobile z rachunkiem 3 numery (dwa używane w telefonie jako nolimit a ostatni jako internetowy w ipadzie) płace miesięcznie 67 zł i mam wspołdzielny pakiet interetu na wszystkie 3 numery gdzie dotaktowo za staż w sieci posiadam dodatkowe GB i aktulanie mam 99 GB :D

Odpowiedz

16. ~bb passport
0

2016-07-29 00:23:31

oczywiście, że w ofercie jest C+ i eleven, trzeba tylko dobrze poczytać i wszystko sie znajdzie

Odpowiedz

15. ~Orange
0

2016-07-28 12:46:31

Orange bardzo mocno inwestuje w światłowody i całą infrastrukture i mocno się reklamuje tylko zapomniał o tv kablowej , brak canal plus , elevent, polsat sportowy, a kablowki to mają .Ciężko będzie przejść kablowki do orange.

Odpowiedz

14. ~xxx
0

2016-07-28 12:21:03

@12 zalezy co masz na mysli.monter ma na miejscu stwierdzic czy klada nowy kabel czy moga wykorzystac istniejaca siec. przy czym dla wykorzystania innej sieci trzeba miec pozwolenie od wlasciciela tego kabla.39tys ftth z czego 60/70% to migracje z adsl/vdsl.glowny problem w orange z 3P to taki ze ta dziadowska telewizja sie wali!!!! rzygam juz od odbierania telefonow z lamentem klienta ze tv sie zacina pikseluje!!!

Odpowiedz

13. ~
0

2016-07-28 09:06:47

@3, każdy operator w Polsce oferuje już tylko raty :/

Odpowiedz

12. elos123
0

2016-07-27 12:39:21

Czy światłowód musi być od orange czy może być od innej firmy?

Odpowiedz

11. ~anuszka
-1

2016-07-27 11:53:23

Ja mam play, kończy mi się umowa z końcem lipca, a teraz testuję sobie orange prepaid. Po wczorajszej konferencji playa orange zdobędzie kolejną klientkę.

Odpowiedz

10. Remington
0

2016-07-27 11:52:48

Te 1,8GB to klienci taryf głosowych czy także klienci internetu mobilnego? Dość istotne to pytanie.

Odpowiedz

2

2016-07-27 11:29:56

@8: A co jest u Ciebie nie tak? U mnie śmiga bez żadnych problemów, przeszedłem z UPC z którym tez nie miałem żadnych problemów. Jedyny minus to zmiana IP co 24h.

Odpowiedz

8. ~ORANGE HAHA
0

2016-07-27 11:22:22

FTTH 39tys chyba ze względu na wasze wielkie kary zmieniłem kablówkę na FTTH i żałuje ojjj żałuje. A dodzwonić się do was dramat plus infolinia płatna :( nie polecam

Odpowiedz

7. ~Gosciu
-1

2016-07-27 11:16:26

Nju działa tak samo jak tmobile czy Orange ta sama infrastruktura

Odpowiedz

6. ~Gosciu
1

2016-07-27 11:15:44

39 tys korzysta z FTTH a ilu jest użytkowników Neostrady? Jaki to procent?

Odpowiedz

-1

2016-07-27 11:15:02

No to ja sie mieszczę w tych 5%. Mam sie czuć zaszczycony? 95% to ma może plus, ale nie orange.

Odpowiedz

4. ~Krzysiek
0

2016-07-27 11:01:04

Korzysta ktoś z Was może z internetu mobilnego nju mobile na terenie Trójmiasta? Rozważam zmianę opa i jestem ciekaw jak się sprawuje.

Odpowiedz

3. ~
3

2016-07-27 10:14:06

Od dzisiaj także stałem się klientem nju. Orange w ofercie bez telefonu nie miał nic dla mnie ciekawego, a gdybym chciał telefon to muszę płacić za niego raty... Sam sobie wezmę lepsze raty do nju.

Odpowiedz