DAJ CYNK

Orange ma 3500 stacji LTE

10.06.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 9648

Ważne 12

4

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, pochwalił się na swoim blogu, że klienci Orange mogą korzystać obecnie z 3500 stacji LTE.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, pochwalił się na swoim blogu, że klienci Orange mogą korzystać obecnie z 3500 stacji LTE.

W zasięgu sieci LTE Orange jest już ponad 16,7 mln osób w 930 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.

Z LTE Orange można korzystać w ofertach internetu mobilnego dla klientów indywidualnych i biznesu, a także w wybranych ofertach abonamentowych oraz na kartę. Do dyspozycji jest już kilkadziesiąt smartfonów współpracujących z LTE.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
52. ~kormo
0

2014-06-17 12:47:14

A je dzięki własnej głupocie i oślemu uporowi operatora nie będę miał LTE w orange

Odpowiedz

51. wlo
0

2014-06-11 17:33:21

50. - nie przesadzaj, bo widzę że to uwielbiacie. Mówię jak jest. Nie korzystam z LTE bo nie mam telefonu LTE. Syn ma, ale mieszka daleko poza domem więc Ci nie podam parametrów transmisji u mnie. Chociaż na siłę, mogę poprosić znajomego któregoś, jeśli tak bardzo Ci zależy ;-)

Odpowiedz

50. ~
0

2014-06-11 16:36:57

Wlo - jak zwykle ma wszystko w Plusie na co inni narzekają u siebie. LTE wszędzie wokół Wlo, Ping na tym LTE 5ms, upload nigdy poniżej 5Mbps a download nigdy poniżej 20Mbps, nigdy. Chuck Norris nawet tak nie ma. Ja myśle, ze Solorz popełnił błąd nie zapraszając Wlo na 20lecie Polsatu.

Odpowiedz

49. ~skeltor7
0

2014-06-11 16:04:25

Ja mieszkam 20km od Warszawy 2,5km od nadajnika 2 kreski zasiegu >A tutaj wynik na dworze 1km od nadajnika 4 kreski zasięgu

Odpowiedz

48. ~
0

2014-06-11 15:44:53

46,dobra dobra, dużo takich komentarzy czytałem co to będzie jak N będzie,no i jest N i Plus ma lepszy zasięg,a N nawet miejscami likwiduje nadajniki i zostawia ludzi bez zasięgu, tyle warty jest N

Odpowiedz

47. wlo
0

2014-06-11 15:24:01

46- jeszcze o gryzących się kolorach dodaj - że też nie sprzyjają budowie... No śmieszny nie bądź chociaż. Nie wiem do kogo kierujesz swoja wypowiedź, jednak ja mówię o stanie faktycznym - co mam u siebie i w okolicy - w odpowiedzi na zadziwiający tekst w pierwszym poście... W tyle Plus pozostał - więc widać nie ma znaczenia "jak długo"? Problem, ze mnie zupełnie nie obchodzi jak długo, tylko z czego mogę skorzystać ;-) Ty możesz kupić sobie Plej tylko dlatego, ze mamy ceny jakie mamy a nie 5 zł za minutę - co Plejowi zawdzięczamy - tylko i wyłącznie przecież - nieprawdaż?

Odpowiedz

46. ~
0

2014-06-11 14:39:06

Jaki Plus? Chyba Polsat? To raz. Jak długo Networks buduje LTE a jak długo Polsat? Networks chyba jakoś od sierpnia-września zeszłego roku, wtedy nastąpiło porozumienie operatorów w sprawie dzierżawy pasma. Czyli w około rok będą mieć 5200 stacji LTE. Jak długo LTE buduje Polsat/Plus/ Cypr/Paszport itp.?

Odpowiedz

45. ~
0

2014-06-11 14:12:42

znaczy tylko Plus ma normalne realne lte które działa jak powinno,zaraz potem Play i na końcu Orange

Odpowiedz

44. ~
0

2014-06-11 14:11:12

u mnie też tylko Plus ma lte,Orange też ale 5 mb/s to przecież jak 3G, już Play ma 15 mb/s z ograniczeniem,a Orange 5 mb/s bez ograniczenia no super, po co to Orange odpalało takie lte

Odpowiedz

43. wlo
0

2014-06-11 13:36:34

1 - nie wiem co Ty w ogóle mówisz... W moim mieście i w okolicznych miasteczkach Plus ma tylko stacje LTE (z udokumentowanym zasięgiem LTE. Ani Era ani Orange takich stacji nie mają jeszcze. Może chodzi o dobre "usieciowienie" właśnie miast i aglomeracji typu Warszawa czy Śląsk? Ja mam zasięg w miasteczku kilkutysięcznym 10 km od mojego miasta - też niezbyt dużego, ale z LTE Plusa ;-) Fakt - te plamki to jak GSM w 1997 kiedy kupowałem telefon - ale jest.

Odpowiedz

42. ~Gregor
0

2014-06-11 13:23:03

~36 można tłumaczyć w nieskończoność, a i tak będzie każdy swoje. Zresztą widać to po różnicach transferu w tej samej lokalizacji tm ma u mnie 20% szybszy net na tym samym telefonie

Odpowiedz

0

2014-06-11 12:54:59

Orange w LTE śmiga świetnie, na mojej Nokii Lumii w Poznaniu to bez problemów powyżej 30 Mb/s.

Odpowiedz

40. ~gość
0

2014-06-11 10:52:34

Łódź ul Rodakowskiego LTE - orange link:

Odpowiedz

39. ~
0

2014-06-11 08:50:09

37, możesz pisać jeszcze 100 razy to samo a taki "ciekawy" z komentarza 30 dalej będzie twierdził, że należy podzielić. Niestety ale tutaj piszą także jednostki uwstecznione vide 25, 30 i do nich pewne fakty są niezrozumiałe.

Odpowiedz

38. ~
0

2014-06-11 07:53:49

Doprecyzowując - "pojemność sieci nie zależy TYLKO od ilości anten" ;-)

Odpowiedz