DAJ CYNK

nju mobile przekroczyło barierę 200 tys. kart SIM

22.10.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 7643

Ważne 10

1

Na koniec września nju mobile miało 203 tys. aktywnych kart SIM, o 123 tys. wiecej niż na koniec czerwca.

Na koniec września nju mobile miało 203 tys. aktywnych kart SIM, o 123 tys. wiecej niż na koniec czerwca.

26% tych kart to postpaid - czyli 46,7 tys. Orange chwali się, że tylko 31% klientów abonamentowych nju mobile zmigrowało do tej oferty z Orange.

Źródło tekstu: wł

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
69. ~
0

2013-11-22 11:33:00

67. Nie kompromituj się Orange i TM ma w Warszawie wspólną sieć. Różnice są prawie żadne.

Odpowiedz

68. ~Calm7
0

2013-11-22 11:28:58

67). Akurat mieszkasz tam, gdzie Orange ma mniejszy zasięg, a nie , że Nju tańsze, to gorsze.

Odpowiedz

67. ~Monika z Warszawy
0

2013-11-22 11:23:04

Uciekłam z nju mobile bo to porażka z zasięgiem. Nie można się dogadać bo glos ucieka. Nikt nie mogl się dodzwonić ani ja nie moglam. DNO! Teraz jestem w tmobile i jest super, wrociłam z powrotem. Jakość zawsze idzie w parze z ceną. NJumobile tani i bez jakości.

Odpowiedz

66. ~Piotr
0

2013-11-01 01:52:22

Mam numer nju (abonament) i jestem bardzo zadowolony. Żadnych problemów. mam też służbowy w T-Mobile i po modernizacjach sieci jest gorszy zasięg.

Odpowiedz

65. ~wiespol
0

2013-10-23 09:21:52

do 64: no na przykład jakie? nju buzz nie jest ofertą na karte!!!!

Odpowiedz

64. wlo
0

2013-10-23 08:50:07

KA - oczywiście - nju buzz to kartowa oferta chyba? Ona nie jest korzystna dla dzwoniących dużo (to dość względne jest określenie zresztą) i regularnie - są dużo lepsze oferty, także kartowe o abonamentowych nawet nie mówię ;-)

Odpowiedz

63. ~kuba
0

2013-10-22 21:26:16

@52 odnosnie internetu w vectrze - nie jest najgorzej. faktycznie zdarza sie, ze sie zwiesza, ale szczesliwie jesli juz tak sie dzieje, to przewaznie w nocy (czasem w niedziele w ciagu dnia... ale to w sumie na tyle rzadko, ze nie stanowi wiekszego problemu). Jesli chodzi o predkosc przesylu danych, to na prawde nie ma powodow do narzekania. Ogolnie to polecam, jak dla mnie spelnia moje oczekiwania. pozdrawiam

Odpowiedz

62. ~ghgjmn
0

2013-10-22 20:50:49

też jestem zadowolony z nju na abonament. Dwa numery w nju. |Jak na razie to dla mnie najlepsza oferta.

Odpowiedz

0

2013-10-22 18:21:46

@57,napierniczam na numer Plusa czasem i po trzy godziny dziennie od czterech już miesięcy.I jakoś nikt mi numeru nie zablokował.

Odpowiedz

60. ~Swiatowit
0

2013-10-22 16:59:18

A teraz zmigrują do Minimaxa :))) Abonament jest dla lamusów!!!

Odpowiedz

58. ~
0

2013-10-22 16:19:28

pogadasz poprawiam@57

Odpowiedz

57. ~Mini Maxowiec
0

2013-10-22 16:17:14

W Play w Mini Maxie mam obsługę w salonach Play. Z kartą Niu nie mam prawa wstępu do salonów Orange. W Niu jak se dłużej trochę pogadasy to stracisz bezpowrotnie swój numer, -nawet złoty.

Odpowiedz

55. ~pabloki
0

2013-10-22 14:24:07

z testów nju subiektywnie: dźwięk do odbiorcy z każdej sieci w HR. Dźwięk do mnie na nju był dobrej jakości. Poza przycinaniem dźwięku wychodzącego -chrapliwy niski, jakby radiowy, czsem przytłumiony. Jakość nie odbiega od jakości orange. Obsługa odbiega i to znacznie, ale jest taniej niż w marce orange pewnie m. in. dzięki temu. nju testowane na karcie orange. jedyne co mnie powstrzymuje to dużo błędów nju o których można poczytać na forum nju(np. nalicznie opłat za rozmowy ponad 29zł mimo że powinien być stop). mały udział post paid oraz duża migracja z orange (31%) powinno skutkować remodelingiem ofert orange. 31% to dość dużo a rzecznik stosując słowną gre używając TYLKO 31% próbuje to kamuflować.

Odpowiedz