DAJ CYNK

Nju mobile po 4Q2013

12.02.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 9350

Ważne 18

4

Na koniec 2013 roku nju mobile miało 353 tys. kart SIM, z czego 21% było kartami abonamentowymi. Oznacza to, że w IV kwartale baza powiększyła się o 150 tys.

Na koniec 2013 roku nju mobile miało 353 tys. kart SIM, z czego 21% było kartami abonamentowymi. Oznacza to, że w IV kwartale baza powiększyła się o 150 tys.

Spośród tych 21% kart abonamentowych (czyli 74 tys.), 69% należało do klientów, którzy przyszli z innych sieci niż Orange.

Źródło tekstu: wł

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
127. ~
1

2014-03-16 13:59:46

wlo, zalóż biuro doradcze a zarobisz krocie. Przecież wiesz co ludzie potrzebują. Powtarzasz sie co dowodzi, że masz mało do powiedzenia albo chcesz coś komuś wciskać. Tutaj ludzie są zorientowani więc daruj sobie swoje porady. Napisz teraz o nietechnicznym szwagrze, siostrze, siostrzenicy i synalkach, bo jeszcze dzisiaj tego nie powieliłeś.

Odpowiedz

126. wlo
0

2014-03-16 11:55:15

raf - 75 tysięcy ludzi zauważyło ;-) Ale nie każdy chce płacić za potencjalnie nielimitowane rozmowy (na komórki) 19 złotych, a jak nie potrzebuje (bo to jest bliższe rzeczywistości) płacic wcale nie najniższa stawkę za minutę ;-) Kryterium "nie zapłacisz więcej niż" jest tu całkowicie bez sensu. Bo za cenę 19 zł można moić znacznie więcej dzisiaj.

Odpowiedz

125. ~raf
0

2014-03-16 10:23:05

Posiadam njumobile od początku gdy się pojawiło. No limit tu jest najlepszy na rynku, 9zł minimum a jak się nie wygada więcej niż np za 20zł to mnie zapłacisz. Świetna oferta tylko szkoda że ludzię tego nie widzą.

Odpowiedz

124. ~
0

2014-02-22 11:16:17

@123, ale głupoty wypisujesz. Czyli Tmobile też nie ma zasiegu, bo przypominam, że obaj operatorzy korzystaja z jednej sieci.

Odpowiedz

123. ~Aro
0

2014-02-22 11:11:12

Nju Mobile jest dobra gdyby nie jeden mankament - zasięg a raczej jego brak

Odpowiedz

122. ~robb
0

2014-02-22 10:25:46

Mysle, ze slabe te statystyki jak juz ktos pisal z kilku powodow. Ludzie nawet jesli wiedza o tej ofercie nju buzz to sa po prostu uwiazani juz umowami z innymi operatorami i jesli nju wciaz bedzie dzialac jak teraz to stopniowo beda przechodzic. W dalszym ciagu panuje strach przed zalatwianiem formalnosci przez internet, jak - o zgrozo- podpisanie umowy kurierowi czy e-fakturai. No i jeszcze trzeba wykazac sie odrobina cierpliwosci, jest taki zgrabny termin w psychologii - odraczanie gratyfikacji - wciaz niestety mimo setek poradnikow na rynku mamy z tym problem. No i nowy smartfonik - na nic argumentacja ze kupienie luzem i do tego nju abo wychodzi taniej (a najlepiej jeszcze wrzucic druga karte Aero2 i minimum do 2019 internet gratis). Ktos pisal o ericssonie k800i, nie chce wchodzic w polemike nt. przewagi smartfonow ale ja wlasnie na pierwszego smarta samsunga ace 2 przesiadlem sie z k800i, i pierwsze co odczulem to nie moc internetu itp. a po prostu kolosalna roznice w jakosci rozmowy. Kolega do tej pory chwali sobie jakas starszy model nokii i mimo ze nowy fabrycznie to jak dzwoni do mnie to ledwo go rozumiem co mowi. Wracajac do NJU - na pewno idealna oferta dla waszych starszych - dziadkow rodzicow, dokupic babciofon jakis model np myphone i przez internet zablokowac im mozliwosc dzwonienia na 0700 czy miedzynarodowe czy smsy premium i placic te minimum 9 maks 29 przelewem i spokoj.

Odpowiedz

121. BUCKS
0

2014-02-18 19:00:43

@119 wlo, podsumowując NIE KŁAM i nie stosuj taniej MANIPULACJI. Twoja siostrzenica nie ma znacznie tańszych (o ok. 20%) rachunków, niż by miała, gdyby korzystała z Nju z rachunkiem i tyle w temacie. Niestety jesteś tak uparty w swoich nieobiektywnych tezach i manipulacjach, że nie ma sensu z Tobą wchodzić w polemikę. PLONK - pewnie wiesz co to znaczy. Miłego wieczoru :)

Odpowiedz

120. wlo
0

2014-02-18 18:10:16

ad 118 - no to czemu aż 75 tysięcy wybrało nju z rachunkiem, skoro to takie dobre dla tych co im wystarcza 19 gr za minutę i 9 gr za esemesa? My wiemy co się stanie po przekroczeniu progów, naprawdę wiemy - nie musisz po raz kolejny powtarzać - powiedz to milionom, którzy Telepolis nie znają, i mają tak naprawdę gdzieś jakąś sieć o nazwie nju... A propos - są jakieś badania rozpoznawania tej marki?

Odpowiedz

119. wlo
0

2014-02-18 18:07:47

BUCKS - ja nikomu nie każę się przenosić, bo mnie nie obchodzą inni. Zupełnie mnie nie obchodzą. Ja mówiąc o tej cenie i ofercie mówię o sobie, albo o tych, których znam i którym pomagam - jeśli chcą - w wyborach. Tego by jeszcze brakowało, żebym Ciebie namawiał do przechodzenia na stary abonament, czasem niedostępny... Wieź się ogarnij trochę :-) Rzeczywiście - chodziło mi o nju ;-) E-faktury moja siostra ma od 2008 roku - odkąd są. A faktury, nawet tej elektronicznej, nie widziała jak sądze od tamtego czasu - samo się płaci poleceniem zapłaty, więc po co się zajmować duperelami? Brat czasem zerknie, czy wszystko jest w porządku ;-) Argumentów nie masz na konkretny przypadek, bo i mieć nie możesz. Nie Twój portfel - to podstawowy kontrargument, którym "oddalam" Twoje niepotrzebne nikomu rady. Zajmij się sobą i powiedz, czego Ty używasz i dlaczego - to będzie ciekawsze dla mnie porównanie i analiza - czy mi się czasem nie będzie opłacało. Tak jak ja robię. Albo namawiaj miliony innych, żeby polepszyli statystyki nju - 75 tysięcy przy tak świetnej ofercie to cienizna rzeczywiście - ale Telepolis to chyba nie za bardzo dobre miejsce na takie namowy?

Odpowiedz

118. BUCKS
1

2014-02-15 22:29:35

@116 słoneczny, jeśli wystarczy ludziom 19 gr/min i 9 gr/SMS oraz tani pakiet neta to łącznie bez problemu wydadzą min. 9zł, więc dla nich jest m.in. Nju z rachunkiem. Dodatkowo jeśli przekroczą określony próg to automatycznie mają blokadę kosztów, czego nie ma w typowym pre-paidzie, za wyjątkiem Mini-Maxa. Oferta może odpowiadać sporej grupie osób ale blokerem nie jest sama oferta lecz ludzie i ich strach przed zmianami i nie do końca zrozumiana przeze mnie schiza przed podpisywaniem umów ;)

Odpowiedz

117. BUCKS
0

2014-02-15 21:44:52

@89 wlo, tańsze o 1,21zł, na prawdę to jest sukces i prawdziwe 20% oszczędności ;) @90 wlo, z pewnością teraz tysiące ludzi będzie chciało się przenieść w czasie, aby móc skorzystać z tej archiwalnej oferty Plusa ;) Obudź się i porównuj oferty aktualnie dostępne dla Kowalskiego. Na marginesie w Nju próg 19zł nie wynika z "gołego" cennika, tylko jest dodatkową ofertą promocyjną ograniczoną czasowo do odwołania, podobnie jak pakiety @91 wlo, chyba masz uraz do słowa no-limit, a ważny jest ostateczny koszt do zapłaty i elastyczność, którą daje Nju, a czego próżno oczekiwać od typowego abonamentu. Fakty to chyba znasz z TVN, a tutaj tylko manipulujesz @92 Nie wiem dlaczego nazywasz Nju "Plejem", ale jeszcze nie podałeś żadnego konkretnego argumentu, że Twoja siostrzenica ma rachunki "znacznie" (czyt. 20%) tańsze, chyba że dla Ciebie znacznie to 1,21zł, wtedy OK, masz rację ;) Przy takim profilu jak Twoja siostrzenica to nie ma "znacznie" tańszej oferty od Nju dostępnej dla ogółu. Jeśli w ogóle znajdzie się jakaś tańsza to raczej w grę wchodzi tylko kilka złotych. Moim zdaniem sporo ludzi nie bierze Nju, nawet jak jest taniej, bo m.in. boją się umów, choć nie ma 2-letniego cyrografu, boją się eFaktur, boją się umowy przez internet, boją się wszystkiego innego i zawsze znajdą wymówkę byleby tylko nic nie zmieniać. Ewentualne kilka, kilkanaście złotych/mc to dla nich za mało, aby kiwnęli palcem i pokonali swoje lęki ale w innych sprawach przejadą pół miasta, aby zaoszczędzić te same złotówki i to jest chore ;)

Odpowiedz

116. słoneczny
1

2014-02-13 22:33:22

Widać od razu, że komentarze na Telepolis nie są żadnym barometrem. Ludzie nie chcą nielimitowanych. Wielu wystarczy niska stawka 19 groszy, tani sms 9groszy i tani pakiet internetu. Raz na jakiś czas ktoś sobie włączy okazyjnie nielimitowane i tyle. Poza tym target jest bardziej na klienta prepaid, a ten nie jest skory do wiązania się umowami i to jeszcze przez internet. Biorąc pod uwagę nakłady reklamowe i częściowe ludożerstwo pomarańczowych klientów, to wynik jest taki sobie, mocno średni. Pochwał bym tu nie sypał, tym bardziej, że przeważająca większość to jednak mało lojalny prepaid - czyli pewnie jeden z kilku używanych simów w zależności od promocji. Jeśli zdobędą pół miliona spoza Orange, to zacznę ich chwalić.

Odpowiedz

115. ~ge
0

2014-02-13 21:10:16

nju mobile is the best

Odpowiedz

114. wlo
0

2014-02-13 14:28:46

galtom - oczywiście nie piszesz, ze są, ale sam zadajesz pytania, a raczej się dziwisz - cytat: "I wiem dlaczego tak malo ludzi do nich przchodzi". Dlatego teraz nie zmieniaj tematu, bo mój komentarz odnosił się do Twojego ogólnego potraktowania sprawy -. Ja nie odnoszę się do Twoich osobistych korzyści. Bo to mnie nie obchodzi, chociaż cieszy, że myślisz, ale wkurza mnie ogólne traktowanie tematu. Bo równie dobrze można zadać pytanie - dziwi mnie czemu tylko 10 milionów jest w Plej a 45 milionów ciągle poza... Bo przecież byle oferta Plej jest lepsza oj najlepszej oferty reszty ;-) Rozumiesz o co mi chodzi? Powiedz co Ci się opłaca i dlaczego. Ale nie próbuj zastanawiać się dlaczego reszta narodu to debile ;-)

Odpowiedz

113. wlo
0

2014-02-13 14:21:47

galtom - naprawdę się ciesz, ze jesteś zadowolony. Bez żadnych zgryźliwości - naprawdę się cieszę ;-)

Odpowiedz