DAJ CYNK

nju mobile - 80 tys. w dwa miesiące

24.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 122076

Ważne 16

4

30. czerwca nju mobile miało 80 tys. aktywnych kart SIM. Co ciekawe, tylko 30% z nich to abonamenty - podało Orange w komunikacie.

30. czerwca nju mobile miało 80 tys. aktywnych kart SIM. Co ciekawe, tylko 30% z nich to abonamenty - podało Orange w komunikacie.

Spośród klientów abonamentowych, 31% to byli abonenci Orange, a 69% to nowe osoby. Przypomnijmy, że oferta nju mobile weszła na rynek w ostatnich dniach kwietnia.

Zobacz: Nju mobile - szczegóły oferty

Źródło tekstu: wł

Tagi: nju mobile
Komentarze
Zaloguj się
293. ~ps.piotr
0

2013-10-15 21:04:33

No właśnie dziwne ze nikt nie podaje ile czasu rozmawiał ze doszło do wyłączenia numeru.... Na innych forach też to czytałem ale nikt nie napisał o tym ani słowa.

Odpowiedz

292. WitekT
0

2013-09-18 22:40:31

291: a ile tych kilka połączeń trwało?

Odpowiedz

291. ~zbulwersowany
0

2013-09-18 22:37:26

To jest oszustwo !!!!!!!!!!!!!! Po kilku wykonanych połączeniach otrzymuje SMS z informacją od nju, że zostaje rozwiązana umowa z powodu naruszenia Pkt 5.2 umowy. Przecież to kpina uciekajcie od nju. Około 20 PLN straciłem.

Odpowiedz

290. ~
0

2013-09-15 12:36:37

ja jestem od ponad 3 miesięcy nju mobile. Za 29 zł dzwonię gdzie chce i gadam ile chcę. Mojej mamie też zrobiłam tą samą ofertę i płacę jej rachunki , bo niestety starsi ludzie nie potrafią zapłacić ekofaktury. Ta oferta jest rewelacyjna jak dla mnie.

Odpowiedz

289. ~pinto
0

2013-08-30 20:24:54

Na ile zwalnia u Was internet po przekroczeniu 1GB? U mnie download 0,13Mb/s i upload 0,04Mb/s

Odpowiedz

288. ~
0

2013-08-17 17:53:33

poprostu wymiata ;) wkoncu to co chcialem place tyle ile wydzwonie wypisze a nie tyle ile chce oprerator. za zaoszczedzona kase kupuje telefon sprawny bo te z firm telekomunikacyjnych sie co chwile psuja....

Odpowiedz

287. ~A znów ten od Oranje ;-)
0

2013-08-14 00:44:58

286 eetam, nie ma :-) mówisz i masz: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/ekstra-minuty-za-doladowanie- w-nowym-orange-go,2,3,28578.html PS. Nie ma haków, cel wiadomy: kto nie wie - nie włączy. ot, cała filozofia made in ORANJE

Odpowiedz

286. ~
0

2013-08-14 00:19:24

@ 283: Dzięki za to info, tego mi brakowało! Orange jakoś po cichu, chyłkiem włączyło tę promocję, nawet na Telepolis nie zauważyłem żadnej informacji na ten temat! Czy tam nie ma jakichś haków? Przeczytałem Regulamin i żadnych nie zauważyłem, a przecież jakiś cel musieli mieć wyłączając promocję Minuty Non Stop.

Odpowiedz

285. ~Ten od Orange ;-)
0

2013-08-13 23:54:06

284 spokojna Twoja czaszka! Pierw włączasz, a później wysyłasz doładowanie na 910 :-) Wszystko gra i działa; i 120minut i 3 numery na 60 dni.

Odpowiedz

284. ~Telemaniak
0

2013-08-13 23:46:24

Nie widziałem , że 120 minut wróciło , ale z tego wynika ,ze nie łączy się z 3-ma darmowymi numerami w Orage/Nju na okres 2 miesięcy . Ponieważ 3 darmowe włącza się za pomocą sms-a z kodem doładowania , to zakładam ,zę podobnie jest ze 120 minutowym bonusem . Czyli de facto promocje zostały rozdzielone lub nawet wykluczają sie na wzajem .

Odpowiedz

283. ~
0

2013-08-12 06:56:57

281. Ale 120 minut powróciło do Orange Go, tyle, że eskiem trza włączyć :-)

Odpowiedz

280. ~
0

2013-08-12 02:01:50

Poprzednio 2-gie ad 1 to oczywiście ad 2. Piszę jak zwykle spontanicznie , z głowy a godzina już późna . Specjalnie bym się nie przejmował pozornie niewielkim zainteresowaniem nową ofertą , ludzie zdążyli po podpisywać już kolejne zobowiązania po 80 -150 ( z aparatami na raty wliczone w abonament ) . Oferta miała być przeznaczona chyba głownie dla abonentów innych sieci , a na razie głownie utrzymuje starych abonentów .

Odpowiedz

279. ~
0

2013-08-12 01:25:13

Uzupełnienie tekstu ad.1 . ...także emeryci nie zinformatyzowani przebywający na działkach , mogą sprawę załatwić nigdy nie dotykając komputera co najwyżej trzeba znać numer do obsługi ale tu można do kogoś zadzwonić aby wszedł na stronę i go podał . Nie powiem jak zwykle test zakupu i ponad 2-miesiecznej eksploatacji , został przeprowadzony specjalnie bez dotykania komputera do czasu podpisania umowy udawało mi się 3-4 razy łączyć z obsługą z darmowych 1000 minut do Orange . Nie długo kolega mój będzie zmieniał numer abonamentowy na firmę , będą schody nie ma co ukrywać Orange nie bedzie zadowolone z takiej roszady . Zakładam nawet ,ze w najgorszym wypadku trzeba będzie po zakończeniu zobowiązania: 1. Numer przepisać z abonamentu firmowego Orange na kartę firmową 2. Firmową kartę zmienić na kartę cywilną Orange 3. Potem sms-em przenieść numer z karty cywilnej Orange do Nju ( to najprostsza sprawa ) 4. Już z oferty na kartę w Nju zamówić umowę abonamentową Mimo wszystko polecam takie rozwiązanie szczególnie , tym którzy nie mogą wrzucić w koszty prowadzenia d/g faktury za rozmowy telefoniczne , jednak przy obniżce kosztów telekomunikacyjnych o co najmniej 50 % warto i tak przemyśleć tę ofertę ...

Odpowiedz

278. ~
0

2013-08-12 00:57:58

Uzupełnienie tekstu ad.1 . ....zablokował bonus za przenosiny 60 do ich sieci w ofercie rok ważności konta , bonus dawał możliwość permanentnego rozmawiania niecałe około 1gr. za minutę . Obecnie bonus jest jest udostępniany jedynie na pięć dni , aktywuję sie ponownie po kolejnym doładowaniu , przy mojej eksploatacji stawka za minutę połączenia skacze na około 13 gr. stawka atrakcyjna ale 4 - 5 lat wstecz . Jeżeli nawet komuś dziś by się udało katować telefon i zmieścić się np w 20 zł. za miesięcznie to wkalkulowując dodatkowe uciążliwości z tym związane jak np. zerowanie konta pieniężnego przed przeniesieniem numeru , używanie 2-4 kart telefonicznych itp . Abonament Nju ogranicza się do jednej karty sim i ograniczenia się do jedynie do terminowego zapłacenia niewielkiego rachunku , a w telefonie 2 kartowym można włożyć do drugiego slotu sim z darmowym internetem . nie korzystam , ale polecam .

Odpowiedz