DAJ CYNK

MNI nagle znika z Opola - klienci odcięci od Internetu, rachunki nadal przychodzą

09.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 7904

Ważne 10

2

Dostawca Internetu i telefonii stacjonarnej, firma MNI nagle wyparował z Opola. Klienci od 2 sierpnia są odcięci od usług, a rachunki nadal do nich przychodzą.

Dostawca Internetu i telefonii stacjonarnej, firma MNI nagle wyparował z Opola. Klienci od 2 sierpnia są odcięci od usług, a rachunki nadal do nich przychodzą.

MNI ma swoje biura w wielu miastach kraju. Miał też w Opolu, jednak na jego drzwiach wisi kartka z informacją, że od 1 sierpnia biuro będzie nieczynne do odwołania. Pojawiła się też druga kartka z warszawskim adresem MNI oraz numerem infolinii.

Na infolinię dodzwonić nie mogą się jednak ani klienci, ani dziennikarze. Na stronie naszemiasto.pl Opole pojawiła się nawet ekspertyza prawna, sugerująca wysłanie listem poleconym pisma z żądaniem przywrócenia usług w ciągu 3 dni lub rozwiązania umowy po tym terminie z winy operatora i anulowania opłat.

Pytania dotyczące sytuacji w Opolu przesłaliśmy drogą e-mailową do MNI również i my. Jeśli otrzymamy odpowiedź, wpis zostanie zaktualizowany.

Źródło tekstu: naszemiasto.pl

Tagi: mni opole
Komentarze
Zaloguj się
21. ~Michał Moś
0

2016-09-27 11:16:02

Jak dla mnie to, o czym piszecie, świadczy o jednym. Hyperion i MNI to po prostu trupy gospodarcze.

Odpowiedz

20. ~lubacz.jan@interia.pl
0

2016-08-31 15:05:42

W MIN Telecom ( Hyperion , Intelink ) Bydgoszczy sie robi ten sam temat co wszedzie od czwartku 25.08.2016 okolo godziny 12 brak internetu.Pytanko czy ktos otrzymal jakies pisemne lub w formie elektronicznej powiadomienie o zaprzestaniu uslugi ze strony operatora ??Infolnia to jakas bajka:tel. 48 381 01 01 - jak polaczenie lokalnetel. 801 05 11 11 - UWAGA 0,66 zl za min.Wogle nie odpowiadaja.Na razie biuro nieczynne od 30.08.2016 do 02.09.2016 r. (wczoraj wywiesili ta informacje).Czy pozosaje jednynie rozwiazanie umowy ? Tylko jak to zrobic jezeli biuro nieczynne ?Czy ktos dostal jakas informacje zwrotna na temat rozwiazania umowy lub reklamacji od nich ??

Odpowiedz

19. ~xxx
0

2016-08-12 07:16:49

Logo mni.sa redaktor zapomniał wspomnieć że biznes telekomunikacyjny w tamtym roku został sprzedany i właściciel się zmienił pozostawił jednak tą samą nazwe!

Odpowiedz

18. ~Do 13
0

2016-08-11 11:57:00

Coś mają problemy z prokuraturą. Poczytaj sobie na necie ta firma nazywała się netmaks

Odpowiedz

17. ~M
0

2016-08-10 20:53:35

Jaka "zgrabna" reklama Netii piętro wyżej [16]. Szkoda tylko, że taka krzykliwa :>

Odpowiedz

16. ~Net
0

2016-08-10 13:25:56

WSZYSTKIM OSOBOM MAJĄCYM PROBLEM Z FIRMĄ MNI KTÓRA DOSTARCZAŁA IM INTERNET I KTÓRA SWOJEJ USTERKI NIE MA ZAMIARU USUNĄĆ. POLECAM SKUTECZNĄ PODPOWIEDŹ W CELU ROZWIĄZANIA PROBLEMU . PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY Z NUMEREM 883-334-044. NADMIENIĘ ŻE FIRMA MNI NIE MA JUŻ ODDZIAŁU W OPOLU ANI NIE MA DZIAŁU TECHNICZNE

Odpowiedz

15. ~Leo
0

2016-08-10 11:35:15

Chyba ta firma stacza się.Miałem telefon przez kilka lat, nagle w maju przestał działać i nie było reakcji na liczne reklamacje. A faktury przychodzily nadal.Na stronie www nie jest dostępny regulamin świadczenia usług. Szkoda słów.

Odpowiedz

14. wlo
1

2016-08-09 22:13:56

13 - a nieee... prasę interesuje tylko news, że bandytę złapali i że mu grozi - 2, 5, 8 czy tam dożywocie. A czy dostał chociaż roboty publiczne... to już nie ma znaczenia ;-)

Odpowiedz

13. ~
0

2016-08-09 22:08:09

Co tam jedno miasto, pamiętacie firmę, która oferowała internet unijny w skali kraju? Ja już nawet nie pamiętam jej nazwy, ale biuro zniknęło z miasta bardzo szybko. A jakie były dalsze losy tej firmy i unijnych pieniędzy? Ktoś wie?

Odpowiedz

12. ~rudy
0

2016-08-09 21:47:06

cala Opolska siec zostala wylaczona, kluczbork i wolczyn oprocz opola tez

Odpowiedz

11. ~
1

2016-08-09 20:54:41

@9No tak zapomnialem, ze lepiej miec internet na karte na wsi i bawić się z odlegloscia 15km od btsa, z pingem 500 w gry online ;]

Odpowiedz

10. ~xxx
1

2016-08-09 20:50:04

Brzmi jak nowe wyzwanie dla Wilqa. Doktor Wyspa pewnie znowu przeciął jakiś kabelek.

Odpowiedz

9. toms
-2

2016-08-09 20:26:24

Nie ma nic lepszego od umów. A jak mówię, że karta lepsza, to niektórzy pukają się w czoło. No to macie, co chcecie. Tylko spokój mi tam ! Nie płakać ! :-)

Odpowiedz

8. ~anonimanonimowy
1

2016-08-09 20:23:33

Podlasie od 19 kwietnia nie ma internetu, a w biurze nawet nie wiedzą czy będzie jakaś kara jak ktoś chce zerwać umowę XDDD

Odpowiedz

7. lee
0

2016-08-09 19:13:05

miałem ten ich pseudo net... po hyperionie dno i metr mułu. całe szczęście wyniosłem się od nich dwa lata temu. żeby sie do nich dodzwonić to trzeba mieć zdrowie... ech... masakra!

Odpowiedz