DAJ CYNK

Miliard użytkowników Facebook Messengera

20.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2775

Ważne 3

8

Messenger jest trzecią aplikacją Facebooka, która przekroczyła miliard aktywnych użytkowników miesięcznie.

Messenger jest trzecią aplikacją Facebooka, która przekroczyła miliard aktywnych użytkowników miesięcznie.

W lutym tego roku miliard użytkowników osiągnął WhatsApp, a teraz dołącza do niego Messenger. W ramach celebracji sukcesu, programiści Messengera wprowadzili specjalną animację prezentującą miliard użytkowników. Wystarczy wysłać specjalny emotikon balonu do dowolnego znajomego aby uruchomić animację.

Zobacz: WhatsApp ma już miliard użytkowników i szyfrowanie

Źródło tekstu: Facebook; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Pablok123
0

2016-07-21 11:23:34

kiedys technilogia gsm h h+wcmd to wszystko bedsie zbedne u ooeratorow bo wystarczy internet a nie nadajniki.

Odpowiedz

0

2016-07-21 11:17:53

@12:Chociażby po to by pogadać na wideo albo szybko wysłać fotki. Już nie wspominając o pobycie zagranicą gdzie nawet na lejku idzie spokojnie pisać i wysyłać fotki.

Odpowiedz

2016-07-21 09:40:56

Dla mnie pomimo marnej jakości Messenger > wszystko inne, ponieważ nie muszę się zastanawiać jaki mój znajomy ma login w Skypie czy innym komunikatorze, tylko jak go znam (a więc na 99% mam go w znajomych na FB) to po prostu do niego piszę.

Odpowiedz

13. Pragmatyk
0

2016-07-21 07:44:27

A jak na tej liście wygląda MS Skype, albo Google Hangouts, który jest przecież na każdy telefonie z Androidem. W dodatku Hangouts w Androidze 6.0 integruje się z wysyłaniem sms-ów.

Odpowiedz

12. ~Eskimos
0

2016-07-20 21:10:54

Po co komu jakiś messenger jak za 25 lub 30 zł można mieć nielimitowane rozmowy i sms oraz pakiet GB. i odczytać wiadomość lub odebrać telefon szybciej niż przez jakieś programy bo nie wszyscy muszą być zalogowani do danej aplikacji lub portalu.

Odpowiedz

11. ~Pablok123
0

2016-07-20 20:56:45

Uwielbiam messengera i tylko on sie liczy dla mnie :)

Odpowiedz

10. ~mac
0

2016-07-20 20:51:43

Ktoś tego gniota w ogóle używa?! @kowal2200: No i cóż z tego, że lekkie skoro wciąż Ci w majtki zagląda do woli ...

Odpowiedz

9. ~eb
0

2016-07-20 18:59:04

@3 ja zainstalowałem jakiś lite messenger jakiejś firmy zewnętrznej. minusem jest reklama, plusem - brak powiadomień, po włączeniu danych, o wiadomościach, które zostały odczytane wcześniej na pc

Odpowiedz

8. mpiter
0

2016-07-20 18:44:04

Nie wiem co ludzi trzyma przy Messengerze? Ta słaba jakość połączeń? Czy może ociężałość? Niby WhatsApp to ta sama swołocz, a dzialanie zupełnie inne, jedynie brakuje wideorozmów.

Odpowiedz

0

2016-07-20 18:39:13

Ja korzystam z FB lite. Najważniejsze dla mnie że są powiadomienia o nowych wiadomościach cała apka mało zajmuje i dodatkowo ma przyznane minimum zgod czyli aparat i galeria

Odpowiedz

6. ~
0

2016-07-20 18:18:42

Wystarczy na stronie mobilnej zaznaczyć opcję w przeglądarkach Wersja na komputer / Tryb stacjonarny i już messenger działa. Sam nie zamierzam instalowania tej aplikacji.

Odpowiedz

5. arczi
0

2016-07-20 18:04:40

@1 - mi przez operę mobile działało i działa, nic nie blokowało

Odpowiedz

4. arczi
3

2016-07-20 18:03:15

przede wszystkim WhatsApp, Facebooka i Messengera już dawno się pozbyłem, wchodzę przez przeglądarkę - zdecydowanie lepiej i bezpieczniej... niektórzy znajomi nawet ode mnie to zmałpowali ;)

Odpowiedz

1

2016-07-20 17:54:01

@1 Też mam ten problem. Aż specjalnie zainstalowałem dodatkową przeglądarkę, w której bez problemu otwiera mi się FB w widoku desktopowym bez kombinowania.

Odpowiedz