DAJ CYNK

Midas rozpoczyna budowę sieci LTE800 dla Sferii

03.03.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6437

Ważne 7

2

3. marca giełdowy Midas podpisał umowę ze Sferią, na mocy której jego spółka zależna - Aero2 - udostępni Sferii sieć telekomunikacyjną dla potrzeb świadczenia usług w sieci LTE800. Powstanie co najmniej 1,2 tys. stacji bazowych, a docelowo nawet 5 tys.

3. marca giełdowy Midas podpisał umowę ze Sferią, na mocy której jego spółka zależna - Aero2 - udostępni Sferii sieć telekomunikacyjną dla potrzeb świadczenia usług w sieci LTE800. Powstanie co najmniej 1,2 tys. stacji bazowych, a docelowo nawet 5 tys.

W ramach umowy, spółki Midasa będą sprzedawały ruch w sieci LTE800 swoim klientom. W tej chwili są nimi Cyfrowy Polsat i Polkomtel.

Zobacz: Polkomtel taniej kupuje transmisję od Mobylandu

Źródło tekstu: Midas

Komentarze
Zaloguj się
39. ~HE
1

2015-04-06 20:17:30

Plus ehhh... szkoda, że taki zapchany i o 18 to już google się nie wczytuje, na speed teście 0,5Mb/s. O 7:00 rano to spokojnie 30Mb/s wyciśniesz. Dają opcje smart dom, ale jak już jedna osoba włączy youtube to już druga nie ma prawie internetu . Szkoda, że ma tak słabe te radiolinie, że nie wyrabiają w nie których miejscach. Na forum raz widziałem jak ktoś miał nawet 130Mb/s trafił mu się dobry nadajnik.

Odpowiedz

38. ~Amaro
-1

2015-03-05 18:45:41

Dla mnie to na pewno pozytyw, bo summa summarum efekty z tego będą szybko dostrzegalne w cyfrowym Polsacie, gdzie też mam net.

Odpowiedz

37. ~
1

2015-03-05 15:44:43

@36prędkości prędkościami jeśli w ofercie nielimitowanej jest limit...

Odpowiedz

36. ~Erick
-2

2015-03-05 08:17:05

Midas związany mocno z polsatem, sferia związana również z polsatem. Tak więc za tą budową tak naprawdę stoi CP, a to oznacza, że cała grupa CP niedługo zdeklasuje konkurencję jeśli chodzi o zasięg i prędkość LTE w Polsce.

Odpowiedz

35. ~maniolo
-2

2015-03-04 23:36:00

re: Patryk, witaj w klubie, brachu :> tyz mam lte (w cyfrowym polsacie, ale scisle wspolpracuja, wiec technologia bedzie ta sama), lykniety razem z innymi rzeczami w smartdomie - z telewizornia, telefonem, tabletem, lapkiem i smartfonem, hehe. Serio dobra rzecz, podlaczaj sobie ten router, polecam. U nas tak chodzi i zadnych problemow, lepiej niz osiedlowa radiowka, ktora kiedys mielismy. Pozdr.

Odpowiedz

34. pbbablin
0

2015-03-04 17:21:09

Bardziej bym potrzebował program do fona bo mam ze sobą zawsze S3 LTE oraz router.

Odpowiedz

33. pbbablin
0

2015-03-04 16:56:17

Jak naradzie jest zmiennie w bloku raz mam LTE raz nie kolo 3 km od nadajnika LTE800. na dworze było wiecej

Odpowiedz

32. iperyt
0

2015-03-04 14:32:21

@31 Wklejasz w programie TNI komendę : AT^SYSCFGEX="03",3FFFFFFF,2,4,80000,, Router nie może być sprzęgnięty z kompem przez wifi tylko via usb. To oczywiście tak z grubsza.Poczytaj sobie o obsłudze programu Top Net Info.

Odpowiedz

31. pbbablin
0

2015-03-04 14:08:00

A jak można wymusić pasmo LTE800 na router E5377S-32? Jestem w Obornikach i chciałbym sprawdzić.

Odpowiedz

30. PiotrM
-2

2015-03-04 11:57:11

@28 troll warning

Odpowiedz

29. ~
1

2015-03-04 11:50:15

@28 nie czytaj tych głupot

Odpowiedz

28. ~eddi
2

2015-03-04 10:30:59

"Dobrze, że darmowe LTE Play działa na ich zasięgu na wsi." ??? wyjasni ktos o co biega ? przeciez lte play smiga tylko na macierzytsych bts play.

Odpowiedz

27. ~Patryk
-1

2015-03-04 10:13:38

Mam polkomtelowski LTE (znaczy z Plusa), znakomita rzecz. Chodzi mobilnie na SGS3, ale chodzi jak złoto. Chcę sobie wziąć od nich router i podłączyć jeszcze w domu, może wezmę nawet razem z TV. Generalnie to chyba - jak dotąd - najlepsza usługa sieciowa jaką miałem. A niech sobie Solorz robi co chce ze spółkami, byle sprzedawał tak dobre produkty jak teraz.

Odpowiedz

26. iperyt
1

2015-03-04 09:07:31

@11 Modemy i routery Huawei da się przełączać między bandami za pomocą komend AT najlepiej przy pomocy programu Top Net Info. ZTE niestety nie...przynajmniej ja nie znalazłem.

Odpowiedz

25. pbbablin
1

2015-03-04 08:49:09

W Obornikach mają 3 pozwolenia ale urucbomili ta jedna stację pilotazowo która jest ladnie polorzona.

Odpowiedz