DAJ CYNK

Lutowe statystyki porównywarki TELEPOLIS.PL

03.03.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 8152

Ważne 8

6

W lutym użytkownicy naszej porównywarki GSM oglądali szczegóły ofert ponad 75 tys. razy. Największe zainteresowanie wzbudzały propozycje Play, najczęściej przeglądaną pojedynczą promocją była oferta Orange, a w telefonach królował Samsung.

W lutym użytkownicy naszej porównywarki GSM oglądali szczegóły ofert ponad 75 tys. razy. Największe zainteresowanie wzbudzały propozycje Play, najczęściej przeglądaną pojedynczą promocją była oferta Orange, a w telefonach królował Samsung.

58,8% odsłon stanowiły oferty abonamentowe, 35,8% mix, a 11,4% prepaid. Najczęściej przeglądaną, pojedynczą ofertą była promocja Orange Smart Plan Halo II z telefonem za 29,98 zł miesięcznie. Ciągle małą popularnością cieszą się oferty T-Mobile.

Operator

Udział

Play

29,9%

Orange

28,6%

Plus

22,9%

T-Mobile

5,8%

Pozostali

12,8%


W przypadku 77% ofert, użytkownicy wybierali opcję z konkretnym telefonem. Wśród nich najpopularniejszymi były kolejno:
  1. Sony Xperia M2
  2. Samsung Galaxy S5
  3. LG G2 mini LTE
  4. Samsung Galaxy S4
  5. LG G3 s

Lista 10 najpopularniejszych marek wyglądała następująco:
  1. Samsung - 23,2%
  2. Nokia - 16,5%
  3. LG - 16,4%
  4. Sony - 13,3%
  5. HTC - 6,1%
  6. Apple - 5,0%
  7. Huawei - 4,2%
  8. Alcatel - 3,9%
  9. Kazam - 2,3%
  10. Orange - 1,8%

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~
0

2015-03-15 13:38:18

A kiedy play wejdzie na Mazowsze,Podlasie,Warmie i Mazury,Kaszuby,Pomorskie,Kurpie o reszcie nie wspomne.

Odpowiedz

24. Halset
-2

2015-03-11 19:01:05

@22 Raz się bawiłem porównywarką podając tylko prawdziwy nr ale dane zmyślone. Nie zdążyłem do końca przeczytać co mi wyszło i już miałem telefon. I zgadnijcie z jakiej sieci? Oczywiście z P4. Tylko od nich i już chcieli mi ofertę wcisnąć. Dlaczego inne sieci nie dzwonią?

Odpowiedz

23. WitekT
0

2015-03-11 18:47:25

porównywarka: podaj nam swoje dane, zrobimy z tego publiczny case. Bo śmiem twierdzić, że celowo mijasz się z prawdą.

Odpowiedz

-1

2015-03-10 22:55:58

21). Dużo osób podawało dane. Do nich nikt nie dzwoni, tylko do Ciebie?

Odpowiedz

21. ~porównywraka
0

2015-03-10 22:27:29

Nie podawajcie danych do tej porównywarki - podałem i miałem za 30 min telefony w sprawie ..... kredytu. Teraz dostaję w *** spamu. Panie Witek proszę tu napisać jak to się dzieje?

Odpowiedz

20. ~xxx
0

2015-03-10 20:59:39

Ja placę 40zł abonamentu i mam rozmowy i sms bez limitu plus 500mb netu i xperia L za 3zł

Odpowiedz

19. ~wladimir
-1

2015-03-10 12:10:22

Niezłe propozycje ofertowe mają Plus i jego dziecię - Plush, zarówno na kartę, jaki w mixy, to samo z pakietami internetowymi. w tej chwili Plus dodatkowo uruchamia różne promocje, np. 30% więcej do doładowania w weekend. Generalnie całkiem nieźle.

Odpowiedz

18. ~linijność informacji publicznej
-1

2015-03-10 10:38:17

Jak dla mnie play zawsze bedzie na dnie misy telekomunikacyjnej. Od kiedy play ma zasieg 4 sieci roaming niszczy baterie w zabójcznym tempie. IP5s wytrzymał na roamingu niecały rok. Wydajność bateri spadła o 70%. ładje tel co 5-8h. Hd Voice? to obłuda działająca tylko na macierzystej która jest szczątkowa. białe plamy krzaki i rozbudowa sieci tylko pod wyniki statystyczne. Jedyne co mozna podziwiać w P4 to marketing na poziomie inter galaktycZnego poziomu! Zlecanie wykonywania badań rynkowych, wykonywania testów, artykuły płatne i ciche układy w branżowym świecie. Podawanie wybiurczych informacji na światło publiczne zakrawa pod propagande, Używanie nazewnictwa technologicznego w celu omotania plepsu 4G... jedynie ukazuje poziom inteligencji naszego społeczeństwa. Według mnie Operatorzy powinni podawać pokrycie kraju bazując tylko na stacjonarnych nadajnikach. A nie mobilnych ustawianych na potrzeby testów. Play obsługa na poziomi McDonalds, masz żryj i ciesz sie ze to to McDonalds a nie bułka z szynką od mamy.

Odpowiedz

17. WitekT
0

2015-03-10 09:55:07

3er: w regulaminie jest jasno napisane co się dzieje z Twoimi danymi. Zawsze też możesz zapytać mnie. Zapewniam Cię, że bardzo szanujemy te dane, bo jeżeli raz byłyby przekazane wbrew woli użytkownika w jakieś dziwne miejsce, to byśmy tego użytkownika po prostu stracili.

Odpowiedz

16. WitekT
1

2015-03-10 09:53:41

Tudor88: a ile to dla Ciebie dużo? My jesteśmy zadowoleni z wyników. :-)

Odpowiedz

15. ~3er
0

2015-03-10 07:06:38

W pewnym momencie w lutym miałem ochotę sam skorzystać. Jednakże ktoś stwierdził, że aby uzyskać porównanie trzeba podać swoje dane, które nie wiadomo gdzie wypłyną. Nie dziękuję.

Odpowiedz

14. TomekO
1

2015-03-09 21:24:22

Atrakcyjność prepaida to różnoraki pakiety. W zestawieniu tego nie widać. Play daje od dawna w bonusie nielimitowane rozmowy do wszystkich czy internet ;) W porównywarce nie ma perełek inżynierii taryfowej ;)

Odpowiedz

13. Ra_Ald
1

2015-03-09 19:13:09

@12 zgadzam się. Pierwsza wersja była bez takich wymagań, ale bardzo krótko. Sam miałem ochotę wyszukać w porównywarce oferty dla mnie, ale nie miałem zamiaru podawać swoich danych.@4 w Plusie masz coś podobnego, np.: za 39,99 200 minut /zamiennie na 200 sms /zamiennie 1giga transferu.

Odpowiedz

12. Tuldor88
2

2015-03-09 18:24:06

Porównywarka.. cóż, patrząc na to że przez cały luty była używana ~75k razy potwierdza się iż ludzie niezbyt chętnie korzystają z niej z uwagi na konieczność podania danych osobowych :)

Odpowiedz

11. ~atom
-1

2015-03-09 17:02:25

Do pablosox123. Z tą jakością teź tak samo jak Ty, myślałem ja. Ba zastanawiałem się czemu jeszcze ta sieć istnieje. Play wprowadziło w ubiegłym roku ofertę no limit za 29 zł na komórki + 2gb internetu. Umowa tylko na 6 m-cy. Miałem wtedy abonamęt w plusie. Kolega namówił mnie mówiąc, jak nie bedzie pasowało to po pół roku zmienisz opertora. No i to była dobra decyzja. Fakt internet w plusie działa trochę lepiej. Ale w pley płace 29 zł za miesiąc i mam 2 gb danych a w zasięgu lte prawie " bez limitu". Jakość rozmów za to o wiele lepsza niź w plusie. Według mnie jakość sieci porównywalna. Obsługa duźo lepsza niź plusi( krótszy czas oczekiwania na konsultanta)

Odpowiedz