DAJ CYNK

LG: 10 mln smartfonów z LTE

04.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 2388

Ważne 2

0

LG poinformowało, że sprzedało na całym świecie ponad 10 mln sztuk smartfonów z LTE.

LG poinformowało, że sprzedało na całym świecie ponad 10 mln sztuk smartfonów z LTE.

LG umacnia swoją pozycję na rynku urządzeń z LTE inwestując w badania i rozwój tej technologii. W zeszłym roku firma zaprezentowała model Optimus G, którego sprzedano już milion sztuk. Smartfon początkowo zadebiutował na kluczowych rynkach LTE (Stany Zjednoczone, Japonia i Korea Południowa), a obecnie jest wprowadzany do sprzedaży w ponad 50 krajach. Ostatnio, na rynek koreański trafił najnowszy model Optimus G Pro, wyposażony w łączność LTE.

Podczas Mobile World Congress 2013 firma zaprezentowała nowa serię smartfonów z LTE. Modele Optimus F5 i Optimus F7 zostały opracowane specjalnie dla konsumentów przechodzących z sieci 3G do LTE. Dzięki wprowadzeniu w tym roku serii Optimus F, firma LG chce szybko zwiększyć swój udział na rozkwitającym rynku sprzętu LTE.

LG także zaprezentowało swój pierwszy telefon wspierający TD-LTE. Zostanie on wprowadzony do sprzedaży w Chinach w drugim półroczu tego roku, gdy tylko China Mobile uruchomi swoją sieć TD-LTE (Time Division-Long Term Evolution).

Źródło tekstu: wł

Tagi: LG LTE
Komentarze
Zaloguj się
8. ~
0

2013-03-06 14:57:53

Singel pięknie poszedłeś, 2 tak wysokie abonamenty w dodatku jeden no limit i to wszystko dla aparatów? bez sensu...

Odpowiedz

7. ~
0

2013-03-06 09:18:16

5 Pierwsze słyszę o takiej kalkulacji na dwa abonamenty po 120zł, czyli abo za 240zł miesięcznie. Git! :-D

Odpowiedz

6. ~Hose
0

2013-03-06 08:45:06

@5 - Wytłumac proszęz jaką kalkulacją kierowałeś się przy swoich zakupach. Masz Orange bez limitu więc na jaką cholerę płacić dodatkowo Plusowi 3180zł za 24 miesiące?

Odpowiedz

5. ~Singel
0

2013-03-05 19:35:19

@seba12a w życiu nie dałbym nawet 1000 zł za kieszonkową zabakę.Mam Galaxy SIII i iPhone 4,ale SGSIII mam za 300 zł na 24 miesiące w Plusie(w abonamencie za 120 zł),w tym mam 1700 minut do wygadania i całe stado SMS,MMS oraz 250 MB danych,iPhona mam z Orange i tu mam też na 24 miesiące(abonament 130 zł),rozmowy do wszystkich sieci bez ograniczeń,podobnie SMS i MMS oraz 2GB danych.Wydawanie 2 tys za telefon i potem doładowywanie go conajmniej za 100 zł na miesiąc to totalna głupota.Jaka jest kalkulacja w takim zakupie?

Odpowiedz

4. seba12a
0

2013-03-05 08:30:15

LG robi tanie telefony ale wysokiej jakości. Wole kupić LG za 2000zł niż sony za 3000zł dla marki. Dorosłem i dla mnie nie liczy się znaczek żeby szpanować przed kolegami.

Odpowiedz

3. ~Twister
0

2013-03-04 23:29:13

uwazam identycznie. poza tym cena nie jest wygorowana. sam jmam Optimusa L9 i jest swietny.

Odpowiedz

2. ~Hose
0

2013-03-04 12:16:32

Nie sądzę że ludzie kupują ten sprzęt przez samo LTE, osobiście uważam że główną zasługą takiej sprzedaży jest to że wreszcie LG zaczyna robić stosunkowo fajne te smartfony.

Odpowiedz

1. ~tata
1

2013-03-04 11:55:40

Pamietam jak wprowadzano 3G to ledwo zipalo moje 2G dzis mamy LTE kosztem 3G.Karuzela kolem sie toczy.

Odpowiedz