DAJ CYNK

Kto przenosi numery do Izzi?

01.12.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 5432

Ważne 6

4

Telefonia Izzi, nowy projekt Tele25, operatora MVNO działającego w sieci P4, udostępniła infografikę prezentującą udział przyjmowanych numerów z poszczególnych sieci komórkowych.

Telefonia Izzi, nowy projekt Tele25, operatora MVNO działającego w sieci P4, udostępniła infografikę prezentującą udział przyjmowanych numerów z poszczególnych sieci komórkowych.

Najwięcej osób, bo aż 35% całego ruchu MNP, przeniosło swoje numery z mBank mobile. Nie powinno to nikogo dziwić - sieć zakończyła działalność 30. listopada tego roku i osoby chcące zachować swoje numery musiały szybko działać. Drugim największym "dawcą numerów" był dla Izzi T-Mobile, który liczony łącznie z marką Heyah miał 25% udział.

Na liście opublikowanej przez telefonię Izzi znalazło się łącznie 9 sieci. Co ciekawe, nie ma wśród nich Orange (jest natomiast nju mobile).

Zobacz: Ruszyła telefonia Izzi

Źródło tekstu: Izzi, wł

Tagi: izzi mnp tele25
Komentarze
Zaloguj się
24. ~Kuzyn1920
0

2014-12-02 15:45:47

O Play ostatnio strasznie głośno, ciągle coś o Play. Play tu, to w P4 , z Play to , do Play tamto.... Play ma coraz więcej MNVO. Brawo! Śmieciowe SIM trzeba gdzieś składować. Jak widać najlepiej w taki SPOSÓB. A baza rośnie i rośnie, a wstatystykach więcej i więcej..... Szkoda że tylko SIM z niskim ARPU. Wolałbym by na rynku była większa konkurencyjność, ale niestety albo dobre albo tanie. Za złotówki zamienisz jakość na jakoś ~ takoś :P

Odpowiedz

23. ~
0

2014-12-02 14:21:41

~18 zapewne tak to wyglądało skoro nie chwalą się dokładną liczbą.

Odpowiedz

22. martin76
1

2014-12-01 18:49:46

Dobre tylko mieli pakiety netu w roamingu... tylko, ze podane ceny przez telepolis byly nieprawdziwe :/

Odpowiedz

21. Blank
-1

2014-12-01 17:55:52

Tymczasem jakiś troll minusuje merytoryczne komentarze, plusując komentarze niezbyt sensowne :DEwentualnie sami pracownicy Izzi, co też jest możliwe.

Odpowiedz

20. Blank
0

2014-12-01 17:54:49

@5, wiele. Ot chociażby Klucz mobile

Odpowiedz

19. Morvius
-2

2014-12-01 13:10:07

Brak Orange = Izzi to Orange?

Odpowiedz

18. Blank
-2

2014-12-01 11:25:40

Z mbanku 7, z T-mobile i Heyah 5, Play i Virgin po 2, Plusa, Playa, nju, Lyca i Wikingów po 1. No jest sie czym chwalić xDDDDDDDD

Odpowiedz

17. Blank
-2

2014-12-01 11:23:58

haha, biorąc pod uwagę, że dane podawane są z dokładnością do 5%, wychodzi na to, że numer przeniosło... 20 osób (!) :D

Odpowiedz

16. Blank
-2

2014-12-01 11:21:31

eee, ile Izzi przyjęło numerów? 100-200 chociaż? Bo serio, ale oferta jest gorzej niż żenująca...

Odpowiedz

15. PiotrM
0

2014-12-01 11:20:47

Czy tu również celowo nie podano liczby kart , tak jak Play celowo nie podaje ARPU. Żelazna zasada: jak się nie ma czym chwalić , to się nie chwal ;)

Odpowiedz

14. seal
2

2014-12-01 11:15:06

Izzi popsuło pakiety internetowe w EU... a szkoda bo mogło być alternatywą dla lebara..

Odpowiedz

13. radar77
1

2014-12-01 11:10:58

Jak wygląda zarządzanie numerem ? Poprzez play24 jak w przypadku redbulla ?

Odpowiedz

12. ~
0

2014-12-01 10:54:44

@10Tyle co w play, 62gr/min. Chyba każda firma poza oryndż ma infolinie stacjonarną obok 801. W łoryndż też to idzie przeskoczyć, wystarczy zadzwonić na infolinie dla komórek i poprosić o przełączenie na infolinie techniczną podając np. że dzwonimy z zagranicy i 801 nam nie działa.

Odpowiedz

11. mrborek
2

2014-12-01 10:50:24

Mogliby na grafice włączyć również ilość przeniesionych nr a nie tylko %, bo jak przeniesiono np. 100szt. to szału nie ma i może dlatego nie ma Orange :)

Odpowiedz

10. ~
2

2014-12-01 10:48:04

Ile w Izzi kosztuje połączenie z numerami 801?

Odpowiedz