DAJ CYNK

Kilka statystyk związanych z Plushem

31.03.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 6226

Ważne 7

5

Przy okazji prezentacji nowej oferty Plus zaprezentował kilka ciekawych statystyk dotyczących klientów Plusha.



Przy okazji prezentacji nowej oferty Plus zaprezentował kilka ciekawych statystyk dotyczących klientów Plusha.

Z oferty Plusha korzysta obecnie prawie 1,6 mln klientów, którzy wysyłają trzy razy więcej SMS-ów i dwa razy więcej MMS-ów niż klienci standardowych ofert Plusa na kartę. Podobnie jest w przypadku Internetu, którego użytkownicy zużywaj dwa razy więcej niż w Plusie na kartę. Średnio są to 3-4 GB, a najbardziej aktywni użytkownicy konsumują miesięcznie 5-6 GB.

Według opinii użytkowników Plush to - szaleństwo, luz, wspólnota i kreatywność. Sama marka Plush jest uważana za kierowaną głównie do młodzieży, modną, nowoczesną, dynamiczną, stylową bez konsekwencji, świeżą i ciekawą świata.

Od początku istnienia marki pluszowy symbol marki pojawił się w 12 kampaniach i 16 spotach reklamowych.

Badania przeprowadzone wśród użytkowników wykazały, że 91% z nich jest zadowolonych ze swojego operatora, a 92% ponownie wybrałoby Plusha.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus plush
Komentarze
Zaloguj się
29. ~Juras
0

2017-04-10 20:09:13

Reklamy świetne, oferty też bardzo dobre. Plush to marka Plusa, która chyba na dobre zagości na naszym rynku. Potwierdzają to opinie jego użytkowników.

Odpowiedz

28. ~Gustaw
0

2017-04-07 15:15:03

Co tu się dziwić, Plushak dobrze pomyślany od początku. A ostatnio to już mega rewelka. Nie tylko przywiązanie do marki, ale teraz to jest też topowa oferta przy małym poziomie zobowiązań. Dobrze, że Plush się dostosował do potrzeb grupy docelowej, bo w sumie tak tę sytuację widzę.

Odpowiedz

0

2017-04-02 09:21:31

Racja - simplusowiec - tu nie ma miejsca na polityczne pierdoły , będę się chciał wk** to wejdę na ** pl :P

Odpowiedz

26. zuraw666
0

2017-04-01 15:16:39

Krótko i na temat - wypad z polityką z tego portalu!!! Jak chcecie politykować, to nie tutaj. A poza tym wy idioci żrecie się nawzajem o poglądy polityczne, a samym zainteresowanym o to chodzi, by naród był skłócony i się śmieją z was, żeście takie głupie są, takie k***a debile, którzy w to całe polityczne tałatajstwo dali się wciągnąć.

Odpowiedz

1

2017-04-01 13:16:04

@24 I co z tego wynika? Jak się ma 1,6 mln sim wysyłających więcej mms, do pozostałych 50 mln sim,o których nie wiemy ile wysłali?

Odpowiedz

0

2017-03-31 20:05:25

Proszę bardzo: dano ludziom tañsze mms-y, i już zauważalny jest przyrost dwukrotny w ich wysyłaniu. Proszę przestać zadawać głupie pytanie ,,a kto wysyła mmsy”:-P

Odpowiedz

23. ~r
-1

2017-03-31 19:57:53

Tak, możesz przenieść. Kartę odbierzesz w maglu :-D

Odpowiedz

22. ~M
1

2017-03-31 19:14:27

Zarejestrowałem nr w sieci X podając tylko imię nazwisko, i pesel, mogę przenieść nr do plush na kartę?? Czy najpierw muszę uzupełnić dane o adres.?

Odpowiedz

21. ~Archi3
0

2017-03-31 19:11:05

Ciekawe co teraz zrobi nju bo oferta b.dobra z duza paczka netu (po 2 latach po 20gb na pelnej predkosci), lecz cena za no limit troche spadla...Czekamy na ruch konkurencji.

Odpowiedz

20. ~cc
-1

2017-03-31 18:01:45

ad 4 marka plusza jak nowoczesna jest obłudna i kłamliwa

Odpowiedz

19. ~
4

2017-03-31 17:49:30

@18. Co ty bredzisz?! Jakich pobudek osobistych? Chcecie się żreć politycznie to jest od tego cała masa miejsc w necie. Po co jeszcze tu, na portalu technicznym robić szambo polityczne?

Odpowiedz

-2

2017-03-31 17:33:18

@17 Wywalać tych co chcą wywalać, z pobudek osobistych i tego że dziewczyna wczoraj nie dała

Odpowiedz

17. ~do Admina
3

2017-03-31 17:21:09

Wywalać stąd tych zakichanych politykierów! (np. nr 13.) Już się niedobrze robi od tych partyjnych przepychanek, a tu jeszcze się ta zaraza rozłazi nawet po portalach tel-ko :-/

Odpowiedz

16. rcicho
0

2017-03-31 16:33:50

Od kilku dni jestem w Plush i wszystko działa tak jak w Plus na Kartę z tym że jest taniej o 4 zł i jest więcej neta.

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2017-03-31 16:31:32

14 a to trzeba poczekać na wyrok "Kamila od rankingów" . ponoć na dniach ma sie pojawić.

Odpowiedz