DAJ CYNK

iOS 9 już w ponad połowie urządzeń Apple

22.09.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 5330

Ważne 6

1

W ciągu pierwszych trzech dni od rozpoczęcia aktualizacji najnowsza odsłona systemu iOS została zainstalowana na ponad połowie urządzeń Apple.

W ciągu pierwszych trzech dni od rozpoczęcia aktualizacji najnowsza odsłona systemu iOS została zainstalowana na ponad połowie urządzeń Apple.

W dniach 16-19 września, kiedy ruszyła aktualizacja urządzeń Apple do iOS 9, pobity został rekord firmy pod względem szybkości aktualizacji. Te trzy dni wystarczyły, aby nowa wersja systemu trafiła do ponad 50% kompatybilnych urządzeń. Apple twierdzi, że możemy mieć do czynienia z najszybciej instalowaną aktualizacją w historii firmy.

Co na to Google? Android 5.0 i jego pochodne po prawie roku na rynku znajduje się w niewiele ponad 20% urządzeń.

Zobacz: [Aktualizacja] Z iOS 9 nie wyślesz MMS-a w Plusie

Źródło tekstu: Apple; wł

Tagi: apple iOS 9
Komentarze
Zaloguj się
13. ~Ven
1

2015-09-24 12:47:00

"Co na to Google? Android 5.0 i jego pochodne po prawie roku na rynku znajduje się w niewiele ponad 20% urządzeń." najgłupsze pytanie jakie może zadać nierozgarniety fanboy Japka. Co Google ma wspólnego z urządzeniami wyprodukowany i przez Samsunga, Sony, HTC czy wielu innymi firmami, to od producenta urządzenia zależy kiedy i czy wogóle zaktualizowany system a nie od Google.

Odpowiedz

12. ~ted48
0

2015-09-23 21:26:37

Czeski błąd polega na przestawieniu liter!

Odpowiedz

11. PLANET
0

2015-09-22 17:21:25

@8: jak u Kimmela, czy realnie? ; ) (może nie mierzone, no ale..)@10: obawiam się, że procent świadomych userów (czyli choćby tych robiących jb) jest jednak mały.

Odpowiedz

10. ~gosciu
0

2015-09-22 16:36:26

Slupki wzrosna jak bedzie dostepny jailbreak

Odpowiedz

9. ~
-7

2015-09-22 14:46:06

Aktualizowałem urządzenie i doopy nie uryva. Gwizdki proponowane przez Apple mnie nie przyciągają, system laguje.

Odpowiedz

8. mpiter
5

2015-09-22 13:48:35

~1 ja na iPhonie 5S mam inne zdanie. 8 było zdecydowanie wolniejsze od 9.

Odpowiedz

0

2015-09-22 13:03:18

Tak. Oczywiście. 8.4.1 Czeski błąd. :)

Odpowiedz

6. ~kosakowo
1

2015-09-22 12:44:01

iOS 8.4.2 nie istnieje, mówisz o 8.4.1

Odpowiedz

-2

2015-09-22 12:39:43

Tak. A z tej połowy odeszła przynajmniej połowa i wróciła do 8.4.2 tak jak ja. System niedopracowany i momentami laguje. Ja zrobię przesiadkę dopiero na 9.1. Póki co - nie mam ochoty być darmowym betatesterem. Apple robi źle- moment wypuszczenia nowego iOSa to moment wypuszczenia nowego urządzenia (tak jak w obecnym przypadku- iP6S). Dlatego w pośpiechu wypuszczają taki bubel, ku uciesze "betatesterów". Na szczęście 8.4.2 jest nadal podpisywane i można powrócić.

Odpowiedz

4. ~
-3

2015-09-22 12:37:27

Według mnie 20% na Androida to i tak dobrze w ilu modelach na rynku jest IOS a w ilu Android? no i oczywiście nie każdy tel. z Robotem dostał Aktualizacje do 5.0 :)

Odpowiedz

-6

2015-09-22 12:36:03

iOS 9.1 public beta 1 - trzyma mi baterię przez 2,5 dnia, iOS 9 trzymał niecały dzień !

Odpowiedz

3

2015-09-22 12:29:10

Androidowi użytkownicy w większości nawet nie wiedzą że coś takiego jak wersja systemu istnieje a co dopiero jego aktualizacja. A tutaj prosze: 50%!!!

Odpowiedz