DAJ CYNK

Internet mobilny w Polsce wg serwisu RFBenchmark

10.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 4795

Ważne 5

3

Serwis RFBenchmark opublikował zestawienie szybkości Internetu mobilnego w Polsce w lipcu 2018 roku. Liderem rankingu jest T-Mobile.



Serwis RFBenchmark opublikował zestawienie szybkości Internetu mobilnego w Polsce w lipcu 2018 roku. Liderem rankingu jest T-Mobile.

W lipcu T-Mobile zajął pierwsze miejsce pod względem szybkości pobierania danych z Internetu przez LTE oraz 3G. Pod względem wysyłania danych w sieci LTE liderem był Orange, a w 3G T-Mobile. W testach szybkości pobierania i wysyłania danych na ostatnim miejscu wśród operatorów Wielkiej Czwórki uplasował się Play. Szczegółowe zestawienie zawierają tabele poniżej.

LTE
Dostawca Pobieranie Wysyłanie Ping
T-Mobile 26,24 Mb/s 8,48 Mb/s 35,17 ms
Orange 24,17 Mb/s 10,16 Mb/s 38,96 ms
Plus 21,68 Mb/s 7,04 Mb/s 47,00 ms
Play 20,15 Mb/s 6,83 Mb/s 40,58 ms

3G
Dostawca Pobieranie Wysyłanie Ping
T-Mobile 4,91 Mb/s 2,34 Mb/s 78,06 ms
Orange 3,99 Mb/s 1,77 Mb/s 84,55 ms
Plus 2,63 Mb/s 1,30 Mb/s 69,54 ms
Play 2,50 Mb/s 1,03 Mb/s 79,32 ms

Źródło tekstu: RFBenchmark

Komentarze
Zaloguj się
-1

2018-08-12 14:10:56

@66 wlo No ja już nic nie poradzę na to, że Cię rozśmieszam. Ja bym jednak nie uwiązał się na 2 lata z mobilnym netem... szczególnie teraz, gdy jest bez limitu i zapycha nadajniki.

Odpowiedz

67. ~
1

2018-08-12 13:15:08

Po komentarzach widać że klakierzy plusa i play pluja jadem. Nic dziwnego typowe zamiast dać sensowne argumenty dla czego plus i play lepsze to gnoi się konkurencję. A tym czasem najlepszy bilans mnp ma kto ten tak złe opisywany tmboile. Play traci o będzie tracił więcej już ludziom znudziła się beznadziejna sieć i ograniczenia w rk. Oprócz tego oferta najgorsza z konkurencji a kiedyś było tak pięknie

Odpowiedz

66. wlo
0

2018-08-12 12:11:01

słoneczny (57) - taaa... Szczególnie w sytuacji dopiero co urochominonej rocznej ważności - ze względu na skarbonkę zrobioną w okresi epromocji doładowań... Nie rozśmieszaj mnie.Zreszta badania na ten temat były - także tu ich wyniki chyba widziałem - możliwość przeniesienia "natychmiast" jest nie pierszą, nie drugą, nie trzecią nawet cechą, dla której ludzie wybierają prepaid ;-)

Odpowiedz

65. wlo
0

2018-08-12 12:07:25

Patryk7588 - wieszjak interpretować § 6 pkt 7 regulaminu tej promocji? Może być w kontekście § 2 pkt 4 ;-)

Odpowiedz

64. Pabloeq
0

2018-08-12 12:03:27

@62 Jakiś kretyn się podszywa, ja zawsze piszę zalogowany:) Grupa CP jak i wydmuszka plej to największy badziew, ten podszywacz poprostu tego nie może zrozumieć to podszywa się pod mój nick i pisze te pierdoły.

Odpowiedz

63. ~Pabloeq
-3

2018-08-12 11:25:16

Przede wszystkim, to zapoznaj sie z zasadami cytowania. Niestety braki w edukacji są u Ciebie bardzo duże a wykonując prace kopacza rowów tez sie nie rozwijasz.Co jest nieprawdą, może konkretnie pisz.

Odpowiedz

62. ~Jo
3

2018-08-12 11:02:56

60. ~Pabloeq: Tak, tak "grupa CP nadal górą, i widać że sa pewni swojej sieci, i mają super oferty" :D a inni "tylko straty notują" :D ... się ubawiłem :D:D:D.. dobre, dobre... pojechałes po całości... :D:D:D

Odpowiedz

61. ~Pabloeq
-3

2018-08-12 10:21:31

Czyli Grupa CP nadal górą. Networks wpompowal mld zł ale nadal wiatr hula w sieci a telekomy notują straty.Ja przeplacam w Orange ale planuje migracje do Play prepaid a mamy numer do Plush

Odpowiedz

60. ~Pabloeq
-3

2018-08-12 10:17:04

59, Grupa CP pozytywnie się wyróżnia umowami na czas nieokreślony. Widać, ze są. Pewni swojej sieci. Przeciez Plush, Premium Mobile maja super oferty na czas nieokreślony. Nawet Plus przy przedluzeniu abo można na czas nieokreślony. Taki tmobile czy Orange na 2 lata chcą uwiązać abonenta żeby im nie uciekl, co obnaża ich slaba sieć, jakość i obawy przed masowymi rezygnacjami abonentów

Odpowiedz

-1

2018-08-12 08:32:09

@57. Są oferty na abonament z umową bezterminową a im dłużej jesteś, tym większy pakiet GB.Przykład:

Odpowiedz

58. ~mirekb
-2

2018-08-11 23:02:38

@ prepaid tak.zawsze lpieiej miec alternatywe 4 simow lub zasiegu4 sieci..jednak simy postpaid chodzą lepiej niz prepaid,przynajmniej w mobilnym necie starej w3

Odpowiedz

0

2018-08-11 18:31:20

@56 Internet mobilny ma sens tylko na kartę. Zbyt duże ryzyko przeciążenia bts-a podczas długiej umowy. A tak coś ci nie pasuje, zmieniasz operatora z dnia na dzień.

Odpowiedz

56. ~Essi931
0

2018-08-11 18:20:32

Internet. Plusa. ??? Mi leży w szufladzie i muszę płacić abonament a jak chciałem się wycofać z tego bo mogę miesiąc wcześniej to mam listy do Warszawy wysyłać a podpisać to mogłem w punkcie , ,

Odpowiedz

55. Pabloeq
0

2018-08-11 17:25:38

A to dno z : " 52. ~ 2018-08-11 14:28:54 host: user-94-254-165-117.play-internet.pl " już się nie podszywasz pod mój nick?

Odpowiedz

54. Pabloeq
0

2018-08-11 17:24:41

@53 Masz poczucie humoru:-)))) Poprawiłeś mi nastój:-)))) hahaha plus najlepszy no i za nim plej tylko nie wiem o tym bo się nie ruszam z miasta:-)))) dobre, dobre!

Odpowiedz