DAJ CYNK

140 mln użytkowników Spotify

16.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 3479

Ważne 3

3

Z serwisu muzycznego Spotify korzysta obecnie 140 mln użytkowników. Ale mniej niż połowa z nich opłaca abonament.



Z serwisu muzycznego Spotify korzysta obecnie 140 mln użytkowników. Ale mniej niż połowa z nich opłaca abonament.

W ciągu ostatniego roku liczba klientów Spotify wzrosła o 40 mln. Jest to obecnie zdecydowanie najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie. Z drugiego na liście Apple Music korzysta 27 mln użytkowników. Większość osób używa Spotify w opcji darmowe. Z płatnej subskrypcji korzysta ok 50 mln użytkowników.

To właśnie możliwość bezterminowego, darmowego korzystania z serwisu powoduje, że jest on tak popularny. U konkurencji darmowe okresy testowe są ograniczone czasowo, np. do miesiąca lub trzech.

Źródło tekstu: Spotify; wł

Tagi: spotify
Komentarze
Zaloguj się
9. kabell
0

2017-06-16 17:20:11

studenci teraz maja dobrze. placą chyba 9,90 za miesiac

Odpowiedz

0

2017-06-16 16:45:57

@7 ogarnij sobie pakiet rodzinny jeśli nie mieszkasz sam, mozna brać na spółe z rodzina, wspóllokatorem czy kimkolwiek kto ma ten sam adres i dzielić koszty, sam tak robie i płace 1/3 ceny

Odpowiedz

7. ~Sajgon
0

2017-06-16 14:40:05

19,90 na miesiąc nadal wydaje mi się niestety za dużo. Jestem w stanie płacić cały czas 19,90 na 3 miesiące jak to robią na Boże Narodzenie. Wtedy mnie kupią.

Odpowiedz

6. bornyn
0

2017-06-16 13:08:42

Tidal to zupelne nieporozumienie. oferta Spotify jest po prostu lepsza. Tidal probował u nas zaistniec kiedy pseudosieć play go dawała, ale jak skonczyli współpracę z koncem roku, wątpię, by tłumy sie rzuciły, wykupywać usługę.

Odpowiedz

5. viggen
0

2017-06-16 11:29:44

Cała Europa gdzie jest TMobile, ma Spotify. Cały TMobile z nimi współpracuje. A w Polsce się dogadać nie potrafią. Tylko jakieś badziewny Tidal...

Odpowiedz

4. ~
-1

2017-06-16 11:19:31

Odkąd dostajemy 500+ mam, Spotify dla calej rodziny, Netflix i Showmax dla calej rodziny, pelny pakiet NC+ i CP na wszystkich telewizorach.

Odpowiedz

3. ~~
0

2017-06-16 10:36:51

Ja upolowałem za 99gr 3 miesiące

Odpowiedz

2. panizo
0

2017-06-16 09:42:43

najlepszy serwis streamingowy, 19,90 nieodczuwalny koszt

Odpowiedz

1. ~~
0

2017-06-16 09:25:49

Testowałem inne serwisy i zawsze wracałem do Spotify. Najlepiej ułożone listy według gatunków i największa baza.

Odpowiedz