DAJ CYNK

10 mln pobrań YouTube Go w Google Play

19.12.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Prawo, finanse, statystyki

Interakcje: 5878

Ważne 5

2

YouTube Go przekroczył granicę 10 mln pobrań w sklepie Google Play i zmierza do kolejnego progu - 50 mln.



YouTube Go przekroczył granicę 10 mln pobrań w sklepie Google Play i zmierza do kolejnego progu - 50 mln.

Google Play nie podaje dokładnej liczby pobrań aplikacji, musimy więc opierać się na określonych progach. Aplikacja YouTube Go w wersji publicznej pojawiła się w sklepie Google'a pod koniec listopada, kiedy to zakończył się okres beta testów.

YouTube Go pozwala na oglądanie filmów w niższej rozdzielczości - 144p, 360p i 480p, dzięki czemu zużywa mniej transferu. Dodatkowo w aplikacji można pobrać dany film i obejrzeć go później w trybie offline.

Źródło tekstu: Google Play; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Jarek Mikul
0

2017-12-24 01:32:09

Ogyoutube mam wszystko co oryginalna YouTube np subsksrybcje, itp ktore mamy przypisane do konta, ale ma jeszcze DOSKONAŁE 3 PLUSY:1. BRAK REKLAM, MNIAM!!!!2. MOŻNA SŁUCHAĆ SAMEGO DŹWIĘKU W TLE!!! Możesz wyłączyć ekran i mieć telefon w kieszeni słuchając ulubionego wykonawcy lub wykładu.3.MOŻNA POBRAĆ FILM/TELEDYSK NA DYSK jako video lub np MP3Polecam.Oczywiście w Sklepie Google tego nie uświadczysz, ale już wujek GOOGLE podpowie co trzeba :-)

Odpowiedz

15. ~
0

2017-12-20 14:10:53

a jest jakas apka ktora umozliwa sluchanie muzy z youtube przy zablokwanym telefonire?

Odpowiedz

14. ~
0

2017-12-20 13:32:23

w polskim google play apka jest niedostepna

Odpowiedz

13. ~gdzie
0

2017-12-20 12:04:49

Ktoś ją ma?, bo też nie potrafię znależdż.

Odpowiedz

12. jedrek
0

2017-12-20 11:04:36

@5 a na cholerę ci apka z download-em? Co to wtyczek do FF nie ma? A stron gdzie wklejasz link i dostajesz link do pliku yt też nie ma? Instaluj setki apek, żeby ci srajfon coraz wolniej działał...

Odpowiedz

11. ~P.
0

2017-12-20 06:16:12

@Punk. Masz rację, nie pobieraj. Najpierw ściągnij sobie słownik.

Odpowiedz

10. ~Punk
0

2017-12-19 23:17:16

Puki nie dadzą opcje słuchania muzyki bez wyświetlanego obrazu w tle to nie pobiorę od nich tej aplikacji.

Odpowiedz

9. ~Kuba
0

2017-12-19 22:57:19

A ta aplikacja jest dostępna na polskim rynku? Jeśli tak to proszę o link bo nie mogę znaleźć w Google Play

Odpowiedz

8. ~Jeszcze play
0

2017-12-19 21:44:37

W lte playa tylko ping został przyzwoity

Odpowiedz

7. btak09
0

2017-12-19 20:37:15

Korzystam bardzo dużp z neta mobilengo i dla nie to jest duże odciazenie transferu.

Odpowiedz

6. ~Flej
-1

2017-12-19 20:25:48

To głównie aplikacja do krajów typu Indie z ich cudownym LTE na 1.4MHz...Zresztą w Play LTE w szczycie chodzi jeszcze wolniej niż z lejkiem w roamingu :D

Odpowiedz

5. ~gość
0

2017-12-19 19:57:25

@4 A w normalnej apce masz "download"?

Odpowiedz

4. ~~
0

2017-12-19 17:28:29

Bez sensu. Na normalnej appce też można ustawić rozdzielczość.

Odpowiedz

3. mpiter
0

2017-12-19 17:01:37

dalej bez odtwarzania w tle i w oknie pop-up, no po prostu pogratulować wielkiej korporacji! dalej bez startu do np. OGYouTube.

Odpowiedz

0

2017-12-19 16:33:07

Chyba chcą ograniczyć inwestycje w serwery. VP9 jak widać nie ograniczyło transferu danych wystarczająco. Pozostaje zachęta do oglądania w niższych rozdzielczościach z mniejszym bitrate i mniejszym obciążeniem serwerów i łączy Google.

Odpowiedz