DAJ CYNK

Yanosik z dużą aktualizacją. Zobacz, co się zmieni

Marian Szutiak

Aplikacje

Yanosik z dużą aktualizacją. Zobacz, co się zmieni

Yanosik wydał nową wersję swojej aplikacji mobilnej. Wdrożono w niej kluczowe zmiany, które pozwolą Wam na jeszcze wygodniejsze korzystanie z Yanosika.

Yanosik to popularna aplikacja, która niejednemu kierowcy oszczędziła wydatków po niechcianym spotkaniu z patrolem policji czy fotoradarem.

Potrzeby kierowców są jednak znacznie większe niż ostrzeganie o wszystkich zdarzeniach w trasie i prowadzenie do celu, dlatego wdrożono kilka zmian, które mogą się przydać również poza jazdą samochodem. Najważniejszą z nich jest całkowicie nowy wygląd ekranu startowego. W miejsce dotychczasowego interfejsu z kilkoma kartami pojawiły się kafelki z najważniejszymi usługami dla wszystkich kierowców.

Zobacz: Yanosik pomoże Ci w myciu samochodu. A przy okazji zaoszczędzisz
Zobacz: Yanosik z nową funkcją. Przyda się na autostradzie

Zmiany w Yanosiku ułatwią kierowcy dostęp do najważniejszych funkcji. Chcemy, aby każdy użytkownik korzystał z wartościowych usług w naszej aplikacji, które ma teraz pod ręką, już po jej uruchomieniu. Yanosik będzie już nie tylko wsparciem w trasie, ale najlepszym przyjacielem kierowcy w każdej sytuacji.

– powiedziała Małgorzata Dąbrowska z Yanosika

Odświeżona aplikacja daje użytkownikom szybszy dostęp do takich usług, jak ubezpieczenie pojazdu, znalezienie warsztatu samochodowego czy Yanosik Autoplac. Ostatnia funkcja pozwala znaleźć nowy samochód lub sprzedać swój z pomocą prostego formularza.

Co się zmienia w Yanosiku?

Interfejs aplikacji zostanie odświeżony, a do tego wprowadzone zostaną liczne udogodnienia dla kierowców, m.in. rozbudowana klawiatura zgłoszeń, najpotrzebniejsze usługi dostępne od ręki oraz karuzela z ulubionymi miejscami.

– powiedziała Małgorzata Dąbrowska

Zaktualizowana wersja Yanosika to między innymi:

  • Nowy ekran startowy (dashboard) – znajdziecie na nim 9 kafelków z najpotrzebniejszymi usługami, które przydadzą się Wam również poza trasą, będą to m.in.: bilety autostradowe, ubezpieczenie samochodu, ogłoszenia motoryzacyjne z Autoplac oraz wyszukiwarka warsztatów Yanosik Warsztaty.
  • Dwie nowe zakładki – pod nazwami urządzenia oraz historia. W pierwszej z nich znajdziecie informacje na temat wszystkich urządzeń Yanosika oraz ich obsłudze. W drugiej zakładce będzie można szybko sprawdzić historię swojego pojazdu.
  • Karuzelę miejsc podróży –  wszystkie ulubione miejsca docelowe będziecie mieć teraz pod ręką, aby ich wybór przed jazdą był jeszcze szybszy i wygodniejszy. Dodatkowo, na karuzeli znajdziecie takie informacje jak orientacyjny czas podróży oraz aktualną pogodę w miejscu docelowym. O wiele łatwiej będzie Wam teraz dodać nową kartę z wybraną destynacją.

Yanosik aplikacja nowy wygląd

Nowa, rozszerzona klawiatura zgłoszeń, która do tej pory zwykle kojarzyła się użytkownikom ze zgłaszaniem kontroli prędkości, wypadków lub innych utrudnień na trasie, będzie oferowała teraz możliwość skorzystania z funkcji SOS, czyli wezwania służb ratunkowych lub lawety, a także dodawania cen paliw oraz istotnych zmian na mapie.

Aplikacja Yanosik jest dostępna w sklepach App Store, Google Play oraz AppGallery.

Zobacz: Rząd zablokuje Polakom znaną aplikację? Jest oficjalny komentarz
Zobacz: Google Sklep Play. Znana aplikacja wykradała dane, pobrało 100 mln osób

Ankieta
55%
23%
16%
6%

Wszystkich głosujących: 1277

Źródło ankiety: Yanosik z dużą aktualizacją. Zobacz, co się zmieni

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Yanosik

Źródło tekstu: Yanosik