DAJ CYNK

Na zegarku Huawei Watch 3 sprawdzisz jakość powietrza i poziom zanieczyszczeń

Mieszko Zagańczyk

Aplikacje

Na zegarku Huawei Watch 3 sprawdzisz jakość powietrza i poziom zanieczyszczeń

Smartwatche z serii Huawei Watch 3 z HarmonyOS wzbogacają się o kolejne funkcje, a wszystko dzięki możliwości instalacji dodatkowych aplikacji z zegarkowego sklepu AppGallery. Właśnie zadebiutowała kolejna apka, Airly, która pozwala na monitorowanie jakości powietrza i poziomu zanieczyszczeń.

Zobacz: Lista zakupów Listonic dostępna na smartwatchach Huawei Watch 3

Aplikacja została zintegrowana z HarmonyOS, czyli nowym systemem operacyjnym Huawei, zainstalowanym w smartwatchach Huawei z serii Watch 3. Airly to pomocne narzędzie, które pozwala dokładnie, w czasie rzeczywistym sprawdzić jakość powietrza oraz ilość zanieczyszczeń, a także pokazuje, jak wyglądają prognozy na najbliższe 24 godziny. 

Aplikacja korzysta z czujników, badających jakość powietrza w ponad 4500 lokalizacjach. Oprócz stanu powietrza prezentowanego w czasie rzeczywistym Airly pozwala śledzić szczegółowe informacje o poziomie zanieczyszczeń, wilgotności, ciśnieniu i temperaturze. Aplikacja wysyła również powiadomienia, kiedy poziom zanieczyszczeń przekracza normę.

Żeby ją zainstalować, wystarczy otworzyć na zegarku sklep AppGallery i wyszukać  Airly. Aplikacja nie wymaga logowania ani synchronizacji z wersją smartfonową – może działać niezależnie

Zobacz: Huawei ogłasza „Wakacyjny szał podróży”. Do wygrania smartfony, vouchery i zniżki na apki

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro – najnowsze flagowe smartwatche marki, działające pod kontrolą systemu operacyjnego HarmonyOS – zostały zaprezentowane 2 czerwca podczas globalnej premiery, a od 17 czerwca dostępne są w Polsce w ofercie przedsprzedażowej. Do 8 lipca Huawei Watch 3 Pro można kupić w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds Pro, a Huawei Watch 3 w zestawie ze słuchawkami Huawei FreeBuds 4i.

Zobacz: Huawei Watch 3: Luksusowe zegarki z Harmony OS już w Polsce
Zobacz: Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to pierwsze zegarki z HarmonyOS

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: Huawei