DAJ CYNK

Huawei dodaje podcasty do swojej przeglądarki internetowej

Marian Szutiak

Aplikacje

Huawei przeglądarka podcasty

Huawei rozwija swoją własną przeglądarkę internetową. Nowością w aplikacji są podcasty, dzięki którym użytkownicy zyskują dostęp do bogatej bazy wysokiej jakości treści audio, takich jak Raport o Stanie Świata Dariusza Rosiaka czy Poranne Rozmowy RMF FM.

W bazie dostępnych podcastów w Przeglądarce Huawei znajdują się między innymi Raport o Stanie Świata autorstwa Dariusza Rosiaka, wyróżnionego tytułem Dziennikarza Roku 2020 w konkursie Grand Press, Poranne Rozmowy RMF FM, Strefa Psyche SWPS, a także treści audio od Onet.pl, Krzysztofa Gonciarza oraz Halo Radio, Weszło.fm i magazynu opinii Pismo. W Przeglądarce Huawei znajdują się również podcasty w języku angielskim, dostarczane na przykład przez BBC.

Zobacz: Tidal, OLX, InPost, World of Tanks i AutoMapa to bohaterowie nowej kampanii Huawei AppGallery
Zobacz: Huawei: do marca EMUI 11 trafi na pokłady 19 smartfonów i tabletów

Przeglądarka Huawei umożliwia odsłuchanie treści audio z poziomu aplikacji za pośrednictwem SQUID News, bez konieczności przechodzenia na stronę wydawcy. Podczas przeglądania newsfeeda w aplikacji, pojawia się pop-up z kategoriami Trending, Video oraz Podcasty. Po kliknięciu w sekcję Podcasty, użytkownik zyskuje dostęp do zasobów treści audio z różnych grup tematycznych.

Przeglądarka Huawei to autorska aplikacja preinstalowana na smartfonach i tabletach firmy Huawei, można ją też pobrać ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Umożliwia ona wygodne wyszukiwanie i przeglądanie stron internetowych, a także zapewnia dostęp do newsfeeda treści internetowych od zaufanych dostawców. Przeglądarka Huawei, jak zapewnia chińska firma, gwarantuje pełną ochronę prywatności dla użytkowników.

Aplikacja jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład której wchodzą też takie usługi jak Chmura, Motywy i sklep z aplikacjami AppGallery. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Zobacz: Gmail pozwala już na edytowanie plików Office w załącznikach
Zobacz: Edge otrzymuje usypianie kart - i działa znacznie wydajniej

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu