DAJ CYNK

Żappka dostępna w Huawei AppGallery. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z HMS

Marian Szutiak

Aplikacje

Huawei AppGallery żappka integracja z HMS

Sklep Huawei AppGallery został uzupełniony o aplikację Żappka, w pełni zintegrowaną z Huawei Mobile Serwices. Dzięki temu mogą z niej korzystać użytkownicy najnowszych smartfonów chińskiego producenta, pozbawionych usług mobilnych Google.

Pełna integracja z HMS oznacza, że aplikację Żappka ze sklepu AppGallery mogą pobierać zarówno użytkownicy starszych modeli smartfonów, opartych o Google Mobile Services, jak i najnowszych urządzeń marki z Huawei Mobile Services. O HMS oparty jest między innymi smartfon Huawei Mate 40 Pro, telefony z serii P40, z serii Y – Y6p i Y5p, Huawei Mate 30 Pro i składany smartfon Mate Xs.

Zobacz: Huawei Mate 40 Pro po 4 miesiącach - warto go kupić w 2021 roku?
Zobacz: Huawei P40 Pro+ - cyfrowy aparat fotograficzny z funkcją smartfonu
Zobacz: Huawei Y6p – test telefonu za „pół darmo”, ale nie dla każdego
Zobacz: Huawei Mate Xs - test składaka za 10 tys. zł

Żappka jest jedną z najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji mobilnych na polskim rynku i ma już ponad 4 mln użytkowników. Od końca maja 2019 roku aplikacja jest dostępna dla klientów i zyskuje coraz to nowe funkcje. Wśród nich są między innymi bezgotówkowe płatności Żappka Pay czy śledzenie przesyłek i ich bezpieczny, bezdotykowy odbiór w sklepach dzięki Żappka Post. Żappka oferuje użytkownikom także specjalne promocje na wybrane produkty oraz dedykowaną ofertę tworzoną z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji. Aplikacja pozwala również na zbieranie w programie lojalnościowym tak zwanych żappsów, czyli punktów wymienialnych na nagrody. Dzięki niej łatwo można także zlokalizować najbliższy sklep Żabka.

Huawei AppGallery to kolejny sklep mobilny, w którym dostępna jest żappka. Dzięki integracji z Huawei Mobile Services użytkownicy najnowszych smartfonów marki mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej aplikacji. Zachęcamy klientów do pobrania Żappki i cieszenia się ze wszystkich korzyści, jakie daje.

– powiedziała Joanna Staude-Potocka, dyrektor marketingu w Żabka Polska

Dzięki integracji aplikacji żappka z HMS, użytkownicy naszych najnowszych smartfonów mogą korzystać między innymi z funkcji Żappka Pay, która umożliwia bezgotówkowe płatności przez aplikację.

– powiedział Witold Walczak, dyrektor rozwoju ekosystemu w Huawei CBG Polska

 

W sklepie AppGallery jest już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już ponad 120 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 530 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi, jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika, umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach marki Huawei.

Zobacz: Huawei szykuje Petal Keyboard, Petal Vision i Petal Assistant
Zobacz: Aplikacja eDO App pozwoli zdalnie podpisać umowę na gaz

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu