DAJ CYNK

Aplikacja Player jest już w wersji HMS, dla wszystkich urządzeń Huawei

Mieszko

Aplikacje

Aplikacja Player jest już w wersji HMS, dla wszystkich urządzeń Huawei

Aplikacja Player, dająca dostęp do serwisu z wideo na życzenie i telewizją internetową, została zintegrowana z Huawei Mobile Services. Oznacza to, że jest dostępna w AppGallery zarówno dla najnowszych urządzeń Huawei z oprogramowaniem HMS, jak i starszych modeli z GMS.

Urządzenia Huawei z HMS to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021, a także składany smartfon Mate Xs oraz tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Zobacz: Huawei rozpoczął wysyłanie HMS Core 6.0. Większe bezpieczeństwo i optymalizacja

Player to jeden z najbardziej popularnych serwisów VOD w Polsce, zawierający filmy, seriale, programy rozrywkowe, newsy i treści lifestylowe, motoryzacyjne, sportowe oraz tytuły dla dzieci. Jeden pakiet pozwala na współdzielenie konta z 5 osobami oraz oglądanie programów na dwóch urządzeniach jednocześnie. Player oferuje łącznie ponad 3 tysiące polskich i zagranicznych tytułów. 

Aplikacja Player jest już w wersji HMS, dla wszystkich urządzeń Huawei

Dodatkowo serwis daje możliwość oglądania bogatego wyboru formatów Player Original oraz discovery+ Originals dostępnych tylko w Player.

Zobacz: Allegro, OLX i Player to najpopularniejsze aplikacje w Polsce

Użytkownicy mogą również oglądać przedpremierowo programy i seriale, czasem nawet kilka tygodni wcześniej niż w telewizji oraz otrzymują dostęp do całych sezonów popularnych polskich produkcji. Fani sportu otrzymują dostęp do najlepszych dyscyplin i transmisje na żywo, w tym igrzyska olimpijskie, turnieje tenisowe, kolarstwo czy piłkę nożną w Eleven Sport oraz Canal+ SPORT. 

Player daje dostęp również do najpopularniejszych serwisów takich jak CANAL+, HBO, MTV, a także ponad 40 kanałów telewizyjnych na żywo, z możliwością przewijania i oglądania już rozpoczętych programów.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 134 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS.  

Zobacz: Darmowe GB w Orange Flex. Aplikacja została zintegrowana z HMS
Zobacz: Aplikacja goodie dostępna w sklepie Huawei AppGallery dla urządzeń opartych na HMS

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei, Player

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu