DAJ CYNK

IFA 2021 - targi zostały odwołane. Będzie wersja online?

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Wydarzenia

IFA 2021 - targi zostały odwołane. Będzie wersja online?

Targi IFA w Berlinie w tym roku również się nie odbędą. Impreza została odwołana. Nie wiemy nawet, czy będzie wersja online wydarzenia.

Organizatorzy targów IFA w Berlinie poinformowali, że tegoroczna odsłona się nie odbędzie. Wydarzenie zostało odwołane z powodów wciąż panującej pandemii COVID-19. Jako jeden z głównych powodów organizatorzy podali szybkie pojawianie się nowych wariantów koronawirusa, które są coraz bardziej zaraźliwe. Oprócz tego wspomnieli o wciąż trwających szczepieniach.

Targi IFA 2021 odwołane

Targi IFA 2021 miały odbyć się w dniach od 3 do 7 września w Berlinie. Już w zeszłym miesiącu pojawiały się głosy, że 80 procent przestrzeni wystawowej zostało zarezerwowane przez zainteresowane firmy ze świata technologicznego. Organizatorzy przewidywali, że do końca maja zarezerwowanych zostanie 100 procent miejsc. Teraz już wiemy, że nic z tego nie wyszło.

W tym momencie jest po prostu zbyt wiele niewiadomych. Dlatego teraz jest praktycznie niemożliwe, aby bezpiecznie i odpowiedzialnie wziąć udział w jakichkolwiek targach.

- powiedział Kai Hillebrandt, członek zarządu gfu Consumer & Home Electronics GmbH.

Na ten moment nie wiadomo nawet czy targi IFA 2021 odbędą się w wersji online. Wielu innych organizatorów decyduje się właśnie na taki krok, ale ci odpowiedzialni za berlińskie wydarzenie, na razie milczą w tej sprawie. Więcej powinniśmy dowiedzieć się wkrótce.

Zobacz: Twitch permanentnie wyłączył reklamy na kanale basenowej streamerki Amouranth
Zobacz: Twitch obniża cenę subskrypcji. Ta będzie uzależniona od danego kraju

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu