DAJ CYNK

Elon Musk rozmawiał z Papieżem Franciszkiem. Temat zaskakuje

Michał Świech

Wydarzenia

Elon Musk rozmawiał z Papieżem Franciszkiem. Temat zaskakuje

Elon Musk pojechał do Watykanu i spotkał się z papieżem Franciszkiem. Ciekawy crossover? Obaj wpływowi ludzie rozmawiali m.in. o technologii.

Elon Musk to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najbardziej wpływowych postaci ze świata technologii. Związany jest on z takimi projektami jak Hyperloop, Tesla czy Space X. Musk nosił się też z zamiarem kupna Twittera, ale wyszło, że serwis ma czterokrotnie więcej fałszywych kont niż się zarzekał.

Elon Musk pojechał do Watykanu

Teraz Elon Musk zabrał swoich czterech synów z pierwszego małżeństwa do Watykanu. Rodzina Musków spotkała się tam z Papieżem Franciszkiem. Informacja o spotkaniu nie znalazła się w oficjalnym biuletynie Watykanu, co oznacza, że od początku miało być ono prywatne.

Informacją podzielił się jednak sam Musk, który napisał, że jest zaszczycony poznaniem Ojca Świętego. Jak widać na zdjęciu - jego synowie czuli się w towarzystwie papieża Franciszka bardzo swobodnie.

O czym rozmawiali Franciszek i Musk? La Repubblica podaje, że Papież był bardzo zadowolony po usłyszeniu, że Musk chce naprawiać świat i pomagać ludzkości. Musk przyrzekł też Franciszkowi, że na pewno technologia uratuje świat.

Zobacz: Księżyc popsuty. Elon Musk wśród podejrzanych
Zobacz: Elon Musk zamieszany w skandal. Zapłacił krocie pracownicy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: twitter muska

Źródło tekstu: la repubblica, twitter, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu