DAJ CYNK

E3 2021 w całości odbędzie się online, ale zabraknie Sony i EA

Dodane przez: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2245

Targi E3 2021 odbędą się online

To już oficjalne. Targi E3 2021 w całości odbędą się online. W trakcie wydarzenia swoje gry pokaże wielu znanych wydawców, ale zabraknie też kilku dużych graczy.

Już kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że targi E3 2021 nie odbędą się w tradycyjnej, fizycznej formie. Potwierdzały to dokumenty Zarządu Los Angeles ds. Konwentów i Rozwoju Turystyki. Nie oznacza to jednak, że największe wydarzenie dla graczy w ogóle się nie odbędzie. Organizatorzy właśnie potwierdzili, że E3 2021 zostanie zorganizowane online.

E3 2021 - kiedy?

Targi odbędą się w dniach od 12 do 15 czerwca. Zainteresowanie udziałem wyraziły już takie firmy, jak: Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros Games oraz Koch Media. Taki zestaw gwarantuje mnóstwo nowych prezentacji, a lista podobno nie jest jeszcze kompletna. E3 ma wkrótce zdradzić kolejnych wydawców, którzy pojawią się w trakcie wydarzenia. Co ważne, wszystkie pokazy będą dostępne całkowicie za darmo

Wiemy natomiast, że na E3 2021 na pewno nie zobaczymy Electronic Arts oraz Sony. Obie firmy prawdopodobnie zorganizują własne wydarzenia online z serii EA Play oraz State of Play, które są już doskonale znane graczom. Wśród wirtualnych wystawców zabraknie też Activision Blizzard, Bandai Namco, Square Enix i Sega.

Zobacz: Potrzebujemy nowych palców, bo gry wymagają więcej przycisków
Zobacz: Problem z dostępnością PlayStation 5 spowodowane są przez części warte 1 dolara

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: E3

Przewiń w dół do następnego wpisu