DAJ CYNK

Netflix: Jaki film na weekendowy wieczór? 1 - 2 sierpnia

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 6003

Netflix

Film na weekend? Nowy serial? Netflix ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobaczcie co warto obejrzeć.

Niektóre kraje tak jak te ze Skandynawii stawiają przede wszystkim na resocjalizację więźniów i skuteczne przywrócenie ich na łono społeczeństwa. Niektóre jednak skupiają się na jak najsurowszej karze.  Dziennikarz Raphael Rowe w programie Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 4 sprawdza na własnej skórze jak wygląda ciężkie życie więźniów w takich krajach jak Lesotho, Niemcy, Mauritius i Paragwaj. Serial obecny jest na platformie od środy.

Wczoraj w serwisie pojawił się drugi sezon serialu The Umbrella Academy. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią produkcje o superbohaterach. W pierwszym sezonie szóstka etatowych superbohaterów oraz ich siódma siostra rozpoczęli swoje przygody po śmierci ich opiekuna. Drugi sezon pojawił się na Netfliksie wczoraj.

Wczoraj pojawił się też brytyjski serial kryminalny Odwet. To historia czterech nastolatek, które połączyły siły, by poradzić sobie ze swoimi prześladowcami. Niestety, zostały one oskarżone o coś, czego wcale nie zrobiły. Mimo tych przeciwności postarają się one i tak wyrównać rachunki. 

Seriously Single to propozycja dla tych, którzy nie chcą śledzić kolejnych sezonów różnych seriali i wolą obejrzeć film. Prześledzimy w nim losy dwóch różnych kobiet różniących się podejściem do wszystkich możliwych spraw dotyczących miłości, związków i generalnie płci przeciwnej. Postarają się one odnaleźć w wymagającym świecie singielek.

Miłośnicy dokumentów powinni dzisiejszego lub jutrzejszego wieczoru obejrzeć dokument Speedcuberzy. Układanie kostki Rubika to dla niektórych przyjemność, ale dla innych dyscyplina sportu. Ta druga społeczność jest bardzo mała, ale dzięki temu łączy ich wyjątkowa więź przeplatająca się z duchem rywalizacji. Dokument trafił na platformę w środę.

Netflix ma też propozycję dla fanów anime. Tym razem to produkcja o nazwie Transformers: Wojna o Cybertron - trylogia. Tym razem Autoboty i Decepticony będą walczyły o władzę nad Wszechiskrą w wymierającym świecie. Za produkcję anime odpowiada Polygon Pictures. Fani anime powinni kojarzyć tę nazwę z takich serii jak Ajin czy Drifting Dragons.

Zobacz Netflix: Jaki film na weekend? 25 - 26 lipca
Zobacz Netflix: Jaki film na weekend? 18 - 19 lipca

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu