DAJ CYNK

Lublin, nowe miasto na mapie Ubera

Mieszko

Taryfy, promocje, usługi

Lublin, nowe miasto na mapie Ubera

Po raz pierwszy od czterech lat Uber dodaje do swojej mapy w Polsce nowe miasto. Już od dziś mieszkańcy Lublina mogą korzystać z aplikacji do zamawiania przejazdów. Po inwestycji w proces licencjonowania kierowców oraz przeznaczeniu ponad miliona złotych na działania związane z pandemią, firma rozszerza swój zasięg.a

W obawie przed zagrożeniami, jakie wiążą się z pandemią koronawirusa, Uber wdrożył szereg procedur mających na celu poprawienie bezpieczeństwa, a z myślą o kierowcach korzystających z platformy zmodernizował program Uber Pro

Zobacz: Nowy program nagród i benefitów dla kierowców Uber Pro

Uruchomienie aplikacji w Lublinie jest kolejnym krokiem w strategii firmy. Jest też odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Jak podaje Uber, w ostatnich miesiącach dało się zauważyć zwiększone zainteresowanie usługami przewozowymi w tym regionie.

Lublin jest dla nas szczególnie ważnym ośrodkiem w tej części kraju. Już  trzy lata temu postanowiliśmy, że właśnie tutaj będzie jedno z największych i najważniejszych centrów w Europie. Ta decyzja okazała się niezwykle trafiona, podobnie jak uruchomienie siostrzanej aplikacji - Uber Eats. Uruchomienie platformy do zamawiania przejazdów to naturalny, kolejny krok w budowaniu partnerstwa z miastem oraz oferowaniu nowoczesnych i bezpiecznych usług dla jego mieszkańców. - mówi Michał Konowrocki, Dyrektor Zarządzający Uber Polska.

Uber zainwestował w bezpieczeństwo

Uber regularnie dodaje nowe funkcje do swojej aplikacji, by zapewnić większe bezpieczeństwo. Do tego w ostatnich miesiącach Uber globalnie zainwestował ponad 50 mln dolarów na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tylko w Polsce przeznaczył ponad milion złotych na związane z tym aktywności.

Zobacz: Uber przeciw oszustwom: nowa funkcja weryfikowania tożsamości

Jedną z nich było udostępnienie przesłon ochronnych dla kierowców oraz uruchomienie specjalnego produktu UberX z przesłoną. Dzięki tej usłudze użytkownicy mają pewność, że zamawiając przejazd, będzie on realizowany pojazdem wyposażonym w przesłonę oddzielająca pasażera od kierowcy. Uber oferuje też zwrot kosztów za zakup środków ochrony osobistej dla kierowców.

Zobacz: Zakupy z Żabki przywiezie nam Uber Eats
Zobacz: FREE NOW przejmuje kierowców z Ubera i innych platform. W styczniu przeszło ich już tysiąc

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Uber

Tagi: uber
Przewiń w dół do następnego wpisu