DAJ CYNK

Lidl rzuca tanią elektronikę. Jeden sprzęt to murowany hit

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl rzuca tanią elektronikę. Jeden sprzęt to murowany hit

Lidl w swojej najnowszej gazetce z promocjami ponownie przygotował coś dla fanów taniej elektroniki. Tym razem jest to między innymi oczyszczacz powietrza.

Lidl mniej więcej co tydzień zmienia swoją ofertę wyprzedażową, przy okazji publikując nową gazetkę z promocjami. W najnowszej pojawiło się trochę elektroniki w okazyjnych cenach, na dodatek dość ciekawej. No dobra, może nie będą ustawiać się po nią długie kolejki, ale kilka osób może być zainteresowanych.

Promocja w Lidlu na elektronikę

Zdecydowaniej najciekawiej prezentuje się oczyszczacz powietrza marki Sanitas z funkcją jonizacji. Z gazetki dowiadujemy się, że ma on moc 60 W i nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 26 m2. Poza tym pozwala na ustawienie timera na 2, 4 i 8 godzin. Ma też wymienny filtr ze wskaźnikiem wymiany. Jaki jest to filtr? Z dostępnych informacji wynika, że składają się na niego: filtr wstępny, filtr węglowy oraz filtr HEPA13, więc jest całkiem nieźle. Cena? Jedyne 199 zł, więc jest naprawdę tanio.

Lidl rzuca tanią elektronikę. Jeden sprzęt to murowany hit

Oprócz tego w Lidlu pojawią się także: ładowarka samochodowa z Quick Charge 3.0 (dostępna w czterech kolorach) w cenie 16,99 zł, listwa zasilająca z trzema gniazdkami i kablem o długości 1,5 metra w cenie 21,99 zł, a także bezprzewodowa stacja pogodowa ze wskaźnikiem temperatury wewnątrz i na zewnątrz oraz zegarem z funkcją budzika. Ten ostatni gadżet kupicie za 39,99 zł.

Lidl rzuca tanią elektronikę. Jeden sprzęt to murowany hit

Oferta z wymienionymi wyżej urządzeniami zacznie obowiązywać od poniedziałku 29 sierpnia do soboty 3 września, przy czym stacja pogodowa dostępna będzie jedynie ostatniego dnia.

Zobacz: Biedronka przesadziła. UOKiK stawia zarzuty
Zobacz: Allegro zmienia zasady. To musisz wiedzieć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Lidl