DAJ CYNK

Steam Deck o kilkaset złotych taniej? Tak i to bez kombinowania

Przemysław Banasiak

Taryfy, promocje, usługi

Steam Deck o kilkaset złotych taniej? Tak, to możliwe

Jesteś graczem? Dużo podróżujesz? W takim razie Steam Deck jest właśnie dla Ciebie! A tak się składa, że urządzenie to dostępne jest aktualnie w promocyjnej cenie.

 

Steam Deck to urządzenie, które ożywiło rynek przenośnych konsol do gier. Kluczowy okazał się nie tylko niewielki rozmiar, wydajne podzespoły od AMD i przystępna cena, ale również możliwość w grania gry znane z PC bez konieczności ich ponownego kupowania. Śladem Valve poszli tacy giganci jak ASUS z konsolą ROG Ally.

Nową konsolę Steam Deck można kupić już za 1709 złotych

I chociaż Steam Deck pozostaje jedną z lepiej wycenionych przenośnych konsol/UMPC na rynku, to nadal nie każdego stać na wydanie takiej kwoty. Na szczęście Valve kolejny raz wystartowało z atrakcyjną promocją.

Z okazji 20. urodzin platformy Steam przeceniono Steam Decka od 10 do 20%. Mowa o całkowicie nowych urządzeniach na pełnej gwarancji producenta. Obniżki doczekała się również oficjalna stacja dokująca. Wszystkie oferty można znaleźć w oficjalnym sklepie Steam. Dokładne ceny prezentują się następująco:

  • Steam Deck 64 GB: 1899 -> 1709 zł
  • Steam Deck 256 GB: 2499 -> 2125 zł
  • Steam Deck 512 GB: 3099 -> 2479 zł
  • Steam Deck Docking Station: 479 -> 383 zł

Steam Deck o kilkaset złotych taniej? Tak, to możliwe

Kluczowa specyfikacja wszystkich wariantów opisywanego urządzenia jest identyczna. Główne różnice to pamięć wewnętrzna (ale można ją wymienić samemu lub korzystać z kart microSD), dodatki na profilu Steam oraz w przypadku najdroższego modelu - ekran wyposażony w powłokę antyrefleksyjne.

Zobacz: MSI chwali się nowymi zestawami chłodzenia cieczą
Zobacz: BIOSTAR prezentuje kolejną przystępną cenowo płytę główną

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Steam, Shuttestock

Źródło tekstu: oprac. własne