DAJ CYNK

Teufel Real Blue i Real Blue NC – słuchawki wokółuszne z Bluetooth

Marian Szutiak

Sprzęt

Teufel Real Blue i Real Blue NC słuchawki wokółuszne Bluetooth

Teufel wprowadził na rynek nowe modele słuchawek wokółusznych, Real Blue i Real Blue NC. Urządzenia obsługują połaczenie Bluetooth, a energii w akumulatorze wystarczy nawet na 55 godzin słuchania muzyki w jakości HD.

Real Blue oraz Real Blue NC to nowe słuchawki wokółuszne firmy Teufel, wyposażone w duże i lekkie liniowe przetworniki HD. W połączeniu ze standardem Bluetooth 5.0 z aptX i AAC gwarantują one odtwarzanie muzyki w jakości podobnej do płyty CD. Dzięki aplikacji Teufel Headphones dla systemów Android oraz iOS, użytkownik może dostosować charakter odtwarzanego dźwięku do osobistych preferencji. Wbudowany system głośnomówiący z technologią Qualcomm cVc pozwala z kolei na przeprowadzanie rozmów w wysokiej jakości przez Skype, FaceTime czy połączenie telefoniczne.

Zobacz: Teufel Real Blue TWS - nowe słuchawki bezprzewodowe z ANC
Zobacz: Teufel Cinebar 11 - popularny soundbar teraz z dźwiękiem przestrzennym

Słuchawki Real Blue NC wyposażone są również w hybrydową technologię redukcji szumów − Active Noise Cancelling, która za pomocą mikrofonów zewnętrznych słuchawek wychwytuje i niweluje hałasy z otoczenia. Funkcja ta sprawdza się najlepiej w zatłoczonych lub hałaśliwych miejscach. Z aktywnym ANC słuchawki mogą działać około 41 godzin. W tym modelu dostępny jest również Tryb Transparentny, dzięki któremu użytkownik może wychwycić najważniejsze dźwięki z otoczenia bez konieczności ściągania słuchawek. Jest to przydatna opcja na przykład podczas oczekiwania na komunikat na dworcu.

Teufel Real Blue białe

Lekka i stabilna obudowa oraz miękkie, wentylowane i wymienne nauszniki zapewniają wysoki komfort noszenia słuchawek. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że pewnie i wygodnie dopasowują się one do uszu, nawet gdy użytkownik nosi okulary. Dzięki temu Teufel Real Blue oraz Real Blue NC nadają się do długotrwałych sesji słuchania muzyki.

Urządzenia obsługiwane są za pomocą łatwo wyczuwalnego przycisku ulokowanego na prawej słuchawce. Za jego pomocą można sterować odtwarzaniem, uruchomić asystenta głosowego czy włączyć Tryb Transparentny. Przycisk ten pozwala również obsługiwać rozmowy telefoniczne: odbierać, odrzucać oraz kończyć połączenia.

Dostępność i cena

Słuchawki Real Blue oraz Real Blue NC dostępne są na stronie teufelaudio.pl w cenach 799 zł i 1099 zł. Urządzenia sprzedawane są w trzech wariantach kolorystycznych: Pearl White (białym), Night Black (czarnym) i Steel Blue (niebieskim). W skład zestawu wchodzą: słuchawki Real Blue lub Real Blue NC, etui do transportu, kabel do ładowania (USB-A na USB-C) oraz kabel minijack z wbudowanym pilotem.

Dla użytkowników, którzy skorzystają ze specjalnego kodu znajdującego się na stronie teufelaudio.pl przewidziany jest rabat w wysokości 150 zł na słuchawki Real Blue NC, ważny do 31 grudnia 2021 roku.

Zobacz: Samsung Galaxy Buds2 | Szybki test wygodnych słuchawek z ANC
Zobacz: Razer Opus X | Szybki test niedrogich słuchawek z ANC

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Teufel

Źródło tekstu: Teufel

Przewiń w dół do następnego wpisu