DAJ CYNK

Sennheiser HD 660S2 - debiutuje nowe wcielenie legendy

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

Sennheiser HD 660S2 - premiera słuchawek

Sennheiser HD 660S2 to nowa odsłona kultowych audiofilskich słuchawek. Na użytkowników czeka jeszcze lepsza jakość dźwięku przy zachowaniu klasycznej formy.

Seria HD 600 Sennheisera to jedne z najbardziej cenionych słuchawek na świecie. Rodzina właśnie wzbogaciła się o nowy model: Sennheiser HD 660S2.

Mamy tu do czynienia z bezpośrednim następcą modelu HD 660S. Producent wyszedł z założenia, że nie ma sensu psuć czegoś, co działa, także liczba zmian jest raczej skromna.

Sennheiser HD 660S2 - klasyk w odświeżonej wersji

Przede wszystkim dzięki zastosowaniu nowej, lżejszej cewki przetwornika udało się uzyskać lepszą odpowiedź w zakresie niskich tonów. W efekcie z Sennheiser HD 660S2 możemy usłyszeć bas już od zakresu 70 Hz. Przeprojektowana została także zewnętrzna część obudowy nauszników.

Sennheiser HD 660S2 - premiera słuchawek

Poza tym jednak nowy model pod względem specyfikacji nie odbiega znacząco od poprzednika. Słuchawki wyposażono w przetworniki o średnicy 38 mm i impedancji 300 omów. Pasmo przenoszenia to szeroki zakres 8 – 41500 Hz, a cała konstrukcja osiąga efektywność na poziomie 104 dB.

Sennheiser HD 660S2 to słuchawki typowo stacjonarne, ale za to wyposażone w odłączany przewód. W zestawie znajdziemy zarówno kabel z jackiem 6,3 mm, jak i 4,4 mm.

Sennheiser HD 660S2 - premiera słuchawek

Sennheiser HD 660S2 - cena

Jak widać, specyfikacja nie uległa znaczącej zmianie względem modelu HD 660S. Co innego cena. Za nowe Sennheiser HD 660S2 będzie trzeba zapłacić 2799 zł,

Zobacz: Sennheiser Momentum IV Wireless - kultowe słuchawki w nowych szatach
Zobacz: Sennheiser sprzedaje dział konsumencki - legenda branży audio z nowym właścicielem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Sennheiser

Źródło tekstu: Sennheiser

Przewiń w dół do następnego wpisu