DAJ CYNK

Kup telewizor Samsung OLED i odzyskaj nawet 2000 zł

Marian Szutiak

Sprzęt

Kup telewizor Samsung OLED i odzyskaj nawet 2000 zł

Opłaca się teraz kupić telewizor Samsung OLED. W najnowszej promocji cashback można odzyskać nawet 2000 zł.

Telewizory Samsung OLED zadebiutowały w Polsce w 2022 roku i bardzo szybko zyskały uznanie miłośników domowego kina. Modele te oferują głęboką czerń, czystą biel oraz każdy odcień, jaki tylko można sobie wyobrazić. Dzięki nowoczesnym, samoemisyjnym pikselom oraz technologii Quantum Dot widzowie mogą cieszyć się realistycznymi, wyraźnymi i jaśniejszymi kolorami. Wiarygodne odwzorowanie kolorów potwierdza z kolei certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”, który oznacza prawdziwe ukazanie 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni koloru skóry. Z kolei Tryb Komfort dla Oczu sprawia, że jasność i temperatura barw automatycznie dostosowuje się do pory dnia i natężenia naturalnego światła. Dodając do tego spektakularny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, można liczyć na niezapomniane wrażenia audiowizualne.

Zobacz: Samsung QD-OLED QE55S95C to bestia, a nie telewizor. Pokochasz go

Telewizory Samsung OLED dobrze sprawdzą się także w duecie z konsolą. Gracze znajdą tu szereg specjalnych rozwiązań, takich jak Ultra Szeroki Widok w Grach. Będą mogli wejść na jeszcze wyższy poziom gamingu, dzięki proporcjom obrazu 21:9 lub 32:9, które to wcześniej były zarezerwowane tylko dla monitorów. Z kolei Automatyczny Tryb Gry optymalizuje ustawienia ekranu, pozwalając na jeszcze większą kontrolę nad rozrywką.

Samsung OLED salon

W promocji można odzyskać:

  • 500 zł po zakupie modelu QE55S90C,
  • 800 zł po zakupie modeli QE65S90C, QE55S95C i QE65S95B,
  • 1500 zł po zakupie modeli QE77S90C i QE65S95C,
  • 2000 zł po zakupie modelu QE77S95C.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji i otrzymać zwrot na konto, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Należy kupić objęty promocją telewizor w okresie od 4 września do 1 października 2023 roku w wybranych sieciach sprzedaży: EURONET, Media Expert, NEONET, Media Markt, x-kom, AUDIO COLOR i Samsung Brand Stores lub na samsung.pl.

Kolejnym krokiem powinna być rejestracja w promocji, jednak nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia zakupu produktu. Wystarczy w tym celu wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej po zalogowaniu do konta Samsung Account. Do formularza należy dołączyć skan dowodu zakupu oraz następujące zdjęcia:

  • tabliczki z widocznym numerem seryjnym,
  • pozostawionej opinii na jednej ze stron: www.promocjaoled.samsung.pl, strona sklepu, w którym telewizor został kupiony, strona porównywarki cenowej,
  • wyciętego z opakowania kartonowego numeru seryjnego, jak również opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie.

Samsung promocja 2000 zł baner

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany przelewem na podany numer rachunku bankowego. O wzięciu udziału w promocji i otrzymaniu zwrotu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie promocji i w regulaminie.

Zobacz: Sony wprowadza do Polski flagowy telewizor A95L. Oto szczegóły i ceny
Zobacz: Ideał na grilla? LG pokazało telewizor w walizce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Damian Jaroszewski / Telepolis.pl, Samsung

Źródło tekstu: Samsung