DAJ CYNK

Realme prezentuje pierwszy telewizor SLED

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4125

Telewizor SLED Realme

Realme postanowił zaatakować naprawdę mocno. Chińska marka pokazała pierwszy na świecie telewizor wykorzystujący technologię SLED.

Realme to naprawdę bardzo ciekawa marka. Jeszcze nie tak dawno temu była ona ledwie podmarką Oppo, teraz sama coraz bardziej rozpycha się w kolejnych segmentach rynku. Już teraz w sektorze telefonów przyprawiła ona Xiaomi o ból głowy. Jednocześnie Realme pracuje nad opaskami, zegarkami, powerbankami, wagami a nawet szczoteczkami do zębów. Najnowsza gwiazda chińskiego świata technologicznego tym razem zaprezentowała pierwszy na świecie telewizor w technologii SLED. Produkt ma przekątną 55 cali.

Co to w ogóle jest? SLED wywodzi się z paneli LCD, jednak różni się zarówno od LCD, jak i od QLED. W największym skrócie SLED jest w stanie utworzyć o wiele bogatszą paletę kolorów i odwzorować je o wiele lepiej niż inne rozwiązania. Poza dbaniem o nasycenie barw SLED doskonale radzi sobie ze światłem niebieskim. Potwierdza to sam TÜV Rheinland. Telewizor został już oficjalnie zapowiedziany, jednak jest pewien problem. Nie wiaodmo kiedy miałby się on pojawić w sprzedaży. Miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku.

Zobacz: Realme UI 2.0 z Androidem 11 – nowy plan aktualizacji. Dla jakich telefonów i kiedy?
Zobacz: Poznajemy specyfikację Realme Watch S Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu