DAJ CYNK

Razer Kraken V3 X - lekkie, gamingowe słuchawki na długie sesje grania

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Razer Kraken V3 X - opinie

Razer zaprezentował dzisiaj gamingowy zestaw słuchawkowy Kraken V3 X, który czerpie wzorce z bardzo popularnego modelu Kraken X. 

Razer Kraken V3 X to nowe słuchawki dla graczy w ofercie gamingowej marki z charakterystycznym, zielonym logo. Producent zapewnia, że model ten został zaprojektowany z myślą o długich sesjach grania oraz ulepszonym komforcie. Widać to między innymi po masie całej konstrukcji, bowiem słuchawki ważą jedynie 285 gramów. Dzięki temu nie powinny ciążyć na głowie w trakcie kilkugodzinnego grania. Dodatkowo producent wykorzystał na nausznikach piankę z pamięcią kształtu.

Razer Kraken V3 X - cena

Poza tym Razer Kraken V3 X wyposażone są w nowe, 40-milimetrowe przetworniki audio Razer TriForce. To opatentowana konstrukcja producenta, która po raz pierwszy wykorzystana została w esportowych modelach BlackShark V2. Słuchawki obsługują też dźwięk przestrzenny 7.1 i mają kardioidalny mikrofon Razer HyperClear. Oczywiście, jak przystało na sprzęt dla graczy, nie brakuje też podświetlenia Razer Chroma RGB z ponad 16,8 mln kolorów i możliwością wybrania różnych efektów iluminacji.

Razer Kraken V3 X - specyfikacja

Słuchawki Razer Kraken V3 X są już dostępne w sprzedaży zarówno na stronie producenta, jak i u autoryzowanych sprzedawców. Sugerowana cena detaliczna to 79,99 euro. W polskich sklepach trzeba za nie zapłacić około 350 zł.

Zobacz: AOC prezentuje słuchawki dla graczy: GH200 oraz GH300
Zobacz: Microsoft pokazał nowe kontrolery Xbox - Electric Volt oraz Daystrike Camo Special Edition

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Razer

Przewiń w dół do następnego wpisu