DAJ CYNK

Szef Xboxa reaguje na plotki o nowej konsoli. Jest na co czekać

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Szef Xboxa reaguje na plotki o nowej konsoli. Jest na co czekać

Phil Spencer, szef Xboxa, zareagował na ostatnie przecieki na temat nowych wersji konsol Xbox Series X/S. Jego zdaniem fani mają na co czekać.

Kilka dni temu wyciekły dokumenty, w których mogliśmy zobaczyć nowe wersje konsol Xbox Series X/S. Obie mają otrzymać kilka usprawnień, w tym między innymi WiFi 6 oraz Bluetooth 5.2. Teraz na te plotki zareagował Phil Spencer, czyli szef Xboxa. Jego zdaniem fani mają na co czekać.

Nowe konsole Xbox Series X/S

Phil Spencer na Twitterze zareagował na wyciek związany z nowymi konsolami Xbox Series X/S. Jego słowa dają nadzieje fanom urządzeń i gier Microsoftu.

Widzieliśmy dyskusję na temat starych e-maili i dokumentów. Trudno jest patrzeć, jak praca naszego zespołu jest dzielona w ten sposób, ponieważ tak wiele się zmieniło i jest tyle powodów do ekscytacji teraz i w przyszłości. Prawdziwymi planami podzielimy się, gdy będziemy gotowi.

- napisał na Twitterze Phil Spencer.

Co to może oznaczać? Tego niestety nie wiemy. Jednak nie oczekiwałbym czegoś w rodzaju wersji Pro obecnej generacji konsol. Phil Spencer już jakiś czas temu zapowiedział, że nie mają takiego urządzenia w planach.

Zobacz: Szalony plan Microsoftu. Chcieli kupić Nintendo i Valve

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mr.Mikla / Shutterstock.com

Źródło tekstu: TweakTown, Twitter