DAJ CYNK

OnePlus ma nowe słuchawki - rzuca wyzwanie AirPodsom Pro

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

OnePlus Buds Pro

OnePlus Buds Pro to nowe słuchawki w ofercie chińskiego producenta. Mają konkurować m.in. z Appe AirBuds Pro. 

OnePlus Nord 2 5G nie jest jedynym urządzeniem, które zadebiutowało podczas dzisiejszego wydarzenia. Razem z nim zaprezentowano zupełnie nowe słuchawki w ofercie chińskiego producenta.

OnePlus Buds Pro - słuchawki TWS z ANC

OnePlus Buds Pro to słuchawki TWS z aktywną redukcją szumów (ANC), które konkurować mają m.in. z Apple AirPods Pro. Czym mają się wyróżniać na tle masy podobnych produktów? Chociażby specjalną funkcją OnePlus Audio ID, która ma pozwolić na indywidualne dostosowanie odtwarzanego dźwięku do słuchu użytkownika, a także obsługą szybkiego ładowania Warp Charge oraz ładowania bezprzewodowego w standardzie Qi.

OnePlus Buds Pro

Nowe słuchawki OnePlus bazują na przetwornikach dynamicznych o średnicy 11 mm i obsługują technologię Dolby Atmos. W kwestii łączności do dyspozycji mamy Bluetooth 5.2 oraz specjalny tryb Pro Gaming, który ma zmniejszyć opóźnienia do 94 ms.

OnePlus Buds Pro - cena i dostępność

OnePlus Buds Pro do sprzedaży trafią 25 sierpnia 2021 w cenie 679 zł. Osoby niecierpliwe będą jednak mogły zamówić je wcześniej, bo już 18 sierpnia w ramach specjalnie przygotowanej oferty przedsprzedaży na stronie producenta.

Zobacz: OnePlus Nord 2 - premiera smartfona, który ma podbić segment średni
Zobacz: OnePlus szykuje nowe urządzenie - jest już nazwa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: OnePlus

Źródło tekstu: OnePlus

Przewiń w dół do następnego wpisu