DAJ CYNK

Powstał GeForce RTX 2060 z 12 GB pamięci w wersji rosyjskiej

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Powstał GeForce RTX 2060 z 12 GB pamięci w wersji rosyjskiej

Według plotek NVIDIA pracuje nad GeForcem RTX 2060 z 12 GB pamięci VRAM. Firma została uprzedzona przez rosyjskiego moddera, który sam stworzył takie GPU.

Od kilku tygodni pojawiają się plotki na temat nowej wersji karty graficznej GeForce RTX 2060. Ta ma być wyposażona w 12 GB pamięci VRAM oraz potencjalnie więcej jednostek CUDA. Pierwsze modele Gigabyte'a już nawet pojawiły się w bazie EEC, więc premiera jest już tylko kwestią czasu i ta powinna być bliżej niż dalej. Jednak szybszy od NVIDII okazał się rosyjski modder.

Zobacz: Fotel skrzypi, Gamvis straszy sądem — i weź tu mów prawdę w sieci

RTX 2060 z 12 GB stworzony przez modera

Rosyjski YouTuber o pseudonimie VIK-on ma na swoim koncie kilka przeróbek kart graficznych. Zazwyczaj sprowadzają się one do wbudowania w nie większej ilości pamięci VRAM. Co ważne, wszystkie dotychczasowe projekty są w pełni funkcjonalne, chociaż często wiążą się z zerowym przyrostem wydajności, a czasami nawet gorszą liczbą fps-ów w grach. Tym razem Rosjanin wziął na tapet GeForce'a RTX 2060.

NVIDIA GeForce RTX 2060 z 12 GB pamięci VRAM

Skoro od dłuższego czasu krążą plotki na temat karty GeForce RTX 2060 z 12 GB pamięci VRAM, to właśnie taki cel przed sobą postawił VIK-on. Niestety, tak samo, jak w poprzednich przypadkach, nie przyniosło to wzrostu wydajności w benchmarki Unigine Superposition oraz kopaniu Ethereum. Dodatkowo w panelu sterowania NVIDIA należy ustawić kartę w trybie wydajności, aby uniknąć BSOD.

Zobacz: PC czy konsole? Werdykt właśnie zapadł. Wojna została rozstrzygnięta
Zobacz: Lepiej nie patrz na ceny kart graficznych. Szkoda Twoich nerwów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: VIK-on, NVIDIA

Źródło tekstu: OC3D

Przewiń w dół do następnego wpisu