DAJ CYNK

Navitel R700 GPS Dual - wideorejestrator GPS i kamera cofania w jednym

Marian Szutiak

Sprzęt

Navitel R700 GPS Dual wielofunkcyjna kamera samochodowa

Portfolio firmy Navitel wzbogaca się o nową, wielofunkcyjną kamerę samochodową. Navitel R700 GPS Dual oferuje między innymi moduł GPS (z bazą fotoradarów), aplikację Wi-Fi oraz kamerę cofania.

Navitel R700 GPS Dual wyposażono w wyświetlacz TN o przekątnej 2,7 cala oraz szklaną soczewkę obiektywu. Rejestruje on materiał wideo w jakości FullHD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Kąt widzenia kamery wynosi 170°. Pliki zapisywane są na karcie microSD o pojemności do 64 GB, w formacie MOV. Producent zastosował w wideorejestratorze sensor optyczny Sony Starvis z technologią night vision. Navitel obiecuje, że filmy pozostaną wyraźne i szczegółowe niezależnie od warunków oświetleniowych. Tylna kamera, która znajduje się w zestawie, pozwala zachować pełną kontrolę podczas jazdy, cofania oraz parkowania auta.

Zobacz: Wakacyjna promocja Navitela: kup wideorejestrator i zyskaj adapter zasilania w niższej cenie
Zobacz: Navitel MR250 NV i Navitel R600 GPS – w podróż z wideorejestratorami

Wbudowany odbiornik GPS i aktualna baza danych dostarczają kierowcy istotnych informacji o fotoradarach, potencjalnie ryzykownych miejscach oraz punktach kontrolnych. Cyfrowy prędkościomierz służy do wyświetlania aktualnej prędkości pojazdu, obliczonej na podstawie sygnału GPS, a także czasu. Autorska aplikacja Navitel DVR Center nawiązuje połączenie z wideorejestratorem za pośrednictwem sieci Wi-Fi i pozwala na sterowanie kamerą za pomocą smartfonu lub tabletu. Użytkownik może między innymi dostosować ustawienia wideorejestratora, sformatować kartę microSD, a także oglądać i udostępniać filmy z poziomu urządzenia mobilnego.

Navitel R700 GPS Dual ostrzeżenie

– Navitel R700 GPS Dual to zaawansowany wideorejestrator, który skupia w sobie cechy kilku urządzeń. Kierowca otrzymuje informacje o aktualnej prędkości jazdy i ostrzeżenia o pobliskich fotoradarach. Wbudowana aplikacja Wi-Fi umożliwia na wygodne zarządzanie ustawieniami kamery przy użyciu telefonu. W R700 GPS Dual nie zabrakło oczywiście funkcji takich jak nagrywanie w pętli czy G-sensor. Z uwagi na rosnący popyt na wideorejestratory z kamerą cofania, postanowiliśmy wyposażyć najnowszy model właśnie w to akcesorium. Parkowanie na wąskich ulicach z pewnością  będzie łatwiejsze i mniej stresujące. Jesteśmy przekonani, że nowa propozycja w ofercie firmy zaciekawi kierowców bardziej zaawansowanych jak i tych początkujących.

– powiedział Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe

Zestaw oprócz wideorejestratora uwzględnia takie akcesoria, jak: uchwyt samochodowy na przyssawkę, ładowarka samochodowa, kamera cofania, kabel mini-USB, kabel wideo, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjną oraz roczna licencja nawigacyjna na urządzenia mobilne, na mapę Europy.

Navitel R700 GPS Dual dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i w serwisie Allegro. Sugerowana cena wynosi 499 zł.

Zobacz: Huion prezentuje tablety graficzne dla artystów: Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus
Zobacz: CREATIVE SXFI GAMER Zestaw Słuchawkowy dla Graczy z Technologią Super X-FI i Mikrofonem CommanderMic

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Navitel

Przewiń w dół do następnego wpisu