DAJ CYNK

Xbox Series S: Wyciekło zdjęcie kontrolera i zepsuło niespodziankę

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2378

Kontroler Xbox Series S

Microsoft szykuje dla nas nowego Xboxa, który ma wejść na rynek jeszcze przed końcem sierpnia. Niestety niespodziankę zepsuł kontroler. Trafił do sklepów przed premierą konsoli.

Z opakowania kontrolera wiemy już na pewno, że nowa konsola będzie się nazywać Xbox Series S. Bezprzewodowy kontroler jest opisany jako współpracujący z Xbox Series X|S. To ostateczne potwierdzenie plotek z kwietnia.

Xbox Series X – co o nim wiemy?

Xbox Series X ma być odpowiedzią Microsoftu na konsolę PlayStation 5 Digital Edition. Ma to być konsola tańsza i słabsza niż Xbox Series X. Jej moc obliczeniowa ma wynieść 4 teraflopy (Series X ma aż 12 teraflopów), dostanie 7,5 GB RAM-u i identyczny procesor co Series X.

Zobacz: Architektura Xbox Velocity to dusza konsoli Xbox Series X
Zobacz: Xbox Series X zadebiutuje z największą liczbą gier w historii konsol

Deweloperskie modele konsoli „Dante”, czyli Xbox Series X, mają tryb „Lockhart” do testowania wydajności gier na konsoli z serii „S”.

Różne źródła informują, że nową konsolę Microsoftu poznamy jeszcze w sierpniu 2020 roku. Potwierdził to nawet Phil Spencer z Microsoftu. W wywiadzie zapowiedział, że Xbox będzie miał jeszcze coś do powiedzenia w tym miesiącu.

Zobacz: PlayStation 5 vs Xbox Series X - na którą konsolę czekacie?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: @zakk_exe (Twitter)

Źródło tekstu: The Verge

Przewiń w dół do następnego wpisu