DAJ CYNK

JBL prezentuje Clip 4 - wodoodporny i pyłoszczelny głośnik Bluetooth

Henryk Tur

Sprzęt

JBL Clip 4

JBL prezentuje Clip 4 - swój nowy głośnik Bluetooth. Jest on wodoodporny, a jedna z wyróżniających go cech to wbudowany karabińczyk.

JBL Clip 4 reklamowany jest sloganem "Zaczep i słuchaj!" Ma owalny kształt, dzięki czemu łatwo leży w dłoni, a w pełni zintegrowany, przeprojektowany karabińczyk pozwala na szybkie zamocowania go do toreb, pasków lub sprzączek. Głośnik został pokryty kolorową tkaniną z wyrazistymi detalami inspirowanymi współczesną modą uliczną - żywe opcje kolorystyczne charakteryzują się zupełnie nowymi dynamicznymi kombinacjami. Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth (wersja 5.1 zz obsługą profili: A2DP 1.3, AVRCP 1.6) pozwala przesyłać muzykę z telefonu, tabletu lub dowolnego innego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.

JBL Clip 4 jest wodoodporny i pyłoszczelny (IP67), zaś wbudowany akumulator ma zapewniać do 10 godzin odtwarzania muzyki. Dodając do tego niewielką wagę głośnika - 0,239 kg - otrzymujemy urządzenie przenośne, z którym bez problemy można podróżować. Clip 4 znajduje się już w sprzedaży, a jego sugerowana cena detaliczna to 279 zł.

JBL Clip 4Zobacz: JBL Tune 125 TWS: wyjątkowe brzmienie w dowolnej porze dnia

Zobacz: Tune 115 TWS - prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od JBL

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu