DAJ CYNK

Takiego fotela gamingowego jeszcze nie widziałeś. Wygląda kosmicznie

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Takiego fotela gamingowego jeszcze nie widziałeś. Wygląda kosmicznie

Jeśli szukasz wyjątkowego fotela dla gracza, przynajmniej pod względem wyglądu, to zainteresuj się modelem Cougar Terminator. Wygląda kosmicznie!

Cougar to firma od wielu lat obecna na polskim rynku, chociaż nie tak znana, jak wiele konkurencyjnych marek. W swojej ofercie ma akcesoria i podzespoły komputerowe, w tym myszki, klawiatury, obudowy, zasilacze czy chłodzenia. Jedną z najnowszych pozycji w portfolio jest kosmicznie wyglądający fotel dla graczy Cougar Terminator.

Cougar Terminator

Cougar Terminator już na zdjęciach prezentuje się kosmicznie. Producent postawił na bardzo oryginalny design, za którym mają iść też praktyczne rozwiązania. Uwagę zwraca mocowanie oparcia, które przypomina ludzki kręgosłup. Zresztą fotel ma być tak zaprojektowany, aby dopasowywał się do naturalnej krzywizny naszych pleców. Pomocne w tym jest też wsparcie dla lędźwi.

Warto zwrócić też uwagę na takie elementy, jak system wentylacji, który ma odprowadzać ciepło naszego ciała czy też metalowy szkielet. Producent zapewnia, że do budowy fotela wykorzystał materiały wysokiej jakości, w tym skórę ekologiczną o 12-krotnie wyższej wytrzymałości niż tradycyjna skóra, aluminium oraz PAFRP, czyli tworzywo sztuczne, wzmocnione włóknem przemysłowym. Fotel pozwala oczywiście na dostosowanie wysokości, ułożenia podłokietników oraz kąta nachylenia oparcia.

Takiego fotela gamingowego jeszcze nie widziałeś. Wygląda kosmicznie

Konstrukcja waży 36,5 kg i jest w stanie poradzić sobie z osobami o wadze do 135 kg. Z kolei wymiary to 750 × 1295 × 800 mm. Fotel trafił już do sprzedaży w cenie 750 euro, czyli ponad 3,5 tys. zł.

Zobacz: Thermaltake wprowadza zasilacze ATX 3.0 nowej generacji
Zobacz: To urządzenie zmiecie Thermomixa. Kupisz je w Polsce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Cougar

Źródło tekstu: Guru3D

Przewiń w dół do następnego wpisu