DAJ CYNK

Biedronka z nową ofertą. Od lipca więcej taniej elektroniki

Piotr Urbaniak

Sprzęt

Biedronka z nową ofertą. Od lipca jeszcze więcej elektroniki

Biedronka zdążyła już przyzwyczaić nas do regularnego wprowadzania promocyjnych ofert na rozmaitą elektronikę i nie inaczej jest tym razem. Oto bezprzewodowe słuchawki i głośnik, które pojawią się w sklepach sieci już od 1 lipca.

Co również jest domeną Biedronki, to wybór dostawców reprezentujących zazwyczaj niski segment cenowy. W lipcowej promocji padło na firmę Hykker, warszawskiego importera elektroniki użytkowej, który współpracuje z portugalską spółką niemalże etatowo. Nawiasem, przypomnijmy choćby szalenie popularne swego czasu klawiatury mechaniczne. 

Teraz jednakowoż, jak już zostało wspomniane, na piedestale stają akcesoria mobilne. Mowa o słuchawkach typu TWS, model Activesound 2.0, a także głośniku bezprzewodowym

Jak wynika z danych producenta, obydwa te urządzenia korzystają z technologii Bluetooth 5.0, legitymując się efektywnym zasięgiem równym 10 m. Mają także po 3 lata gwarancji i kosztują jednakowo 79,90 zł.

Biedronka z nową ofertą. Od lipca jeszcze więcej elektroniki

Przechodząc do cech specyficznych, zgodnie z panującym trendem, Activesound 2.0 oferowane są w zestawie z etui, pełniącym dodatkowo rolę powerbanku (niestety nie wiemy z jakim złączem).

Ponoć na jednym ładowaniu te ekonomiczne TWS-y pograją przez ok. 4 godz. Samo ładowanie do pełna ma potrwać zaś 90 min, a wisienkę na torcie stanowi wbudowany mikrofon

Głośnik z kolei legitymuje się sumaryczną mocą rzędu 10 W (2x 5 W) i na jednym ładowaniu wytrzymuje nawet 10 godz. Przy czym – co w przypadku tego typu sprzętu mniej oczywiste – może się pochwalić slotem na kartę microSD, z której muzykę w formacie MP3 odtworzy bezpośrednio. Bez konieczności użycia smartfonu, tabletu czy jakiegokolwiek innego urządzenia wejściowego.

Oferta z obydwoma opisywanymi produktami Hykker startuje 1 lipca 2021 roku. Ma być dostępna w wybranych sklepach przez dwa tygodnie. Przy okazji w cenie od 15 do 20 zł pojawi się także aż sześć typów uchwytów samochodowych na smartfon lub nawigację. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Unsplash (PrimeNews), Biedronka

Źródło tekstu: Biedronka, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu