DAJ CYNK

Biedronka z grubą wyprzedażą. Hity już od 35 zł

Piotr Urbaniak (gtxxor)

Sprzęt

Biedronka z grubą wyprzedażą. Hity już od 35 zł

Biedronka nie zwalnia tempa i serwuje kolejną już wyprzedaż elektroniki. Końcówka maja zapowiada się tym ciekawiej, że ofert mamy naprawdę sporo.

Zostawmy opasły wstęp i przejdźmy od razu do rzeczy, a jest do czego, bo ostatnie dni maja zapowiadają się dla fanów taniej dyskontowej elektroniki naprawdę intensywnie. Biedronka przygotowała bowiem aż sześć różnych ofert, pośród których każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie.

Dodajmy, wszystkie opisywane poniżej urządzenia mają pojawić się na półkach dokładnie 23 maja i rzecz jasna pozostaną dostępne aż do wyczerpania zapasów.

Biedronka z grubą wyprzedażą. Hity już od 35 zł

Na początek – bezprzewodowe klawiatura i mysz komputerowa marki Forever w radosnej fioletowo-różowo-zielonej bądź bardziej klasycznej czarno-szaro-białej kolorystyce. Niestety prócz wymiarów i tego, że peryferia są zasilane bateriami AA, nie wiemy o tym zestawie zbyt wiele.

Co jednak można dość bezpiecznie przyjąć, całość wygląda poniekąd jak tańsza alternatywa dla zaprezentowanej niedawno serii Logitech Pop. Cena: 79,90 zł.

Szał na przedłużacze, ale to wciąż nie koniec

Idąc dalej, w Biedronce znajdziemy nieco przedłużaczy. Konkretniej, dwa przedłużacze sieciowe, kolejno okrągły z czterema oraz podłużny z pięcioma gniazdami, w cenie 34,99 zł za sztukę.

Ponadto, pojawi się też wieloportowy zasilacz biurkowy z pięcioma USB typu A na wyjściu. Moc całkowita tego ostatniego wynosi 30 W, choć nie wiadomo, jak wygląda dystrybucja dla pojedynczych gniazd. Za to cena bez zmian.

Biedronka z grubą wyprzedażą. Hity już od 35 zł

Kropkę nad i stanowią z kolei dwa wolnostojące gadżety marki własnej Hykker, radio kuchenne i stacja pogody. W tym pierwszym przypadku producent chwali się funkcjami minutnika, zegara, alarmu i pamięcią na 20 stacji, w tym drugim zaś – zewnętrznym czujnikiem i graficznym wyświetlaczem.

Samo radio ma być w dodatku sprzedawane w dwóch kolorach. Niemniej na zdjęciu widać jedynie wersję srebrną, druga pozostaje zagadką. Ach, no i wszystko to po 99 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Biedronka, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu