DAJ CYNK

Biedronka znów wyprzedaje elektronikę, i to po trzy dychy

Piotr Urbaniak (gtxxor)

Sprzęt

Biedronka znów wyprzedaje elektronikę, i to po trzy dychy

Na półki sklepów sieci Biedronka już niebawem powróci elektronika marki Smarty Kid, czyli polskiego importera skupiającego się głównie na gadżetach dla najmłodszych.

Smarty Kid to jedna z tych marek dyskontowej elektroniki, która nawet stałym klientom brzmieć może obco, w odróżnieniu chociażby od niemiłosiernie eksploatowanej Setty czy Hykkera. I nic dziwnego, bowiem po raz ostatni mieliśmy z nią do czynienia przeszło rok temu.

Niemniej jednak Smarty Kid powraca, i to od razu z dużym animuszem. Od poniedziałku 22 sierpnia na półkach Biedronki pojawią się bowiem aż cztery produkty z tym właśnie logo.

Biedronka znów wyprzedaje elektronikę, i to po trzy dychy

Będą to kijek do selfie, nauszne słuchawki przewodowe, głośnik Bluetooth, a także tablet graficzny. Wszystkie utrzymane rzecz jasna w bajkowej, barwnej stylistyce, typowej dla profilu Smarty Kid, i wycenione na 29,99 zł za sztukę. Wszystkie też objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Niestety nie ujawniono żadnych parametrów technicznych ww. urządzeń, ale tu raczej nikt nie powinien spodziewać się wodotrysków. To po prostu najtańsza możliwa elektronika, którą można dać dzieciom bez obaw o jej zniszczenie, a przy tym powinna wpasować się w gusta maluchów kolorowym designem.

Dla starszych - głośnik Bluetooth z RGB

Na marginesie: obok gadżetów dziecięcych, pojawi się też coś dla bardziej dojrzałych odbiorców. Mianowicie głośnik Bluetooth marki Setty, ozdobiony militarną panterką i zestawem diod po obydwu stronach. 

Urządzenie ma moc równą 10 W i rozsądny pakiet wejść, w tym złącze USB oraz czytnik kart pamięci microSD, dzięki czemu może samodzielnie odtwarzać pliki MP3. Ponadto, z uwagi na możliwość sparowania z innym głośnikiem, pozwala stworzyć większy system audio. Kropkę nad i stanowi zaś pasek do przenoszenia. Cena tego gadżetu to 119 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Longfin Media / Shutterstock

Źródło tekstu: Biedronka, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu